ZAVŘÍT
BUDDIES
for sports
GROUPS
teams, clubs
SPORTS VENUES
anywhere in the world
EVENTS
trainings, ...
TRAINERS
and instructors
DEALS
at venues
23% people miss a sports buddy
How can SportCentral help you?
Find people looking for buddies
Tell who you are looking for
Get in touch
Do sports together
Organize your team or club
How can SportCentral help you?
Communication among members
Organize trainings, matches, ...
Recruit new members
Space for your photos and docs
Choose where you do sports
How can SportCentral help you?
Worldwide venues search
Find out where your friends go
Get deals and discounts
Rate venues
Discover sports events near you
How can SportCentral help you?
Choose from hundreds of events
Tournaments, races, trainings, ...
900+ sports to pick from
Organize even your own event
Choose your trainer
How can SportCentral help you?
Get expert guidance
Trainers, coaches, instructors
Find out who trains your friends
Hire trainer

Kite centrum Brno - landkiting KITES.CZ

Průmyslová 102, Brno
(sports venue)
55%
3
0
0
3
0
0
Ratings (0)
Photos (1)

Sports

Information

Na Slatině vyučujeme landkiting kurzy na mountaiboardu nebo travních lyžích a také buggykiting. Ideální je 2 denní kurz, kdy se první den naučíte ovládat kite a druhý den jezdíte. 

Opening hours

MON By appointment
TUE By appointment
WEN By appointment
THU By appointment
FRI By appointment
SAT By appointment
SUN By appointment
  MON TUE WEN THU FRI SAT SUN
  By appointment By appointment By appointment By appointment By appointment By appointment By appointment

SERVICES (3)

Základní kite kurz Discount 5% 941 Kč
Chcete si kite vyzkoušet zcela nezávazně nebo jen pro potěšení? Pak je tady právě pro vás základní kite kurz. U tohoto typu kurzu se naučíte potřebnou základní teorii a létání s menšími komorovými draky, včetně principů startu a přistání.
1 denní landkiting kurz Discount 5% 1701 Kč
Nechte se táhnout drakem po planinách a vychutnejte si nespoutaný pohyb při zemi i nad ní! Vyzkoušejte si landkiting – adrenalinový sport, který nemá obdoby. Tento zážitek Vám umožní sblížit se s tímto neobvyklým sportem a naučit se základům ovládání draka. Kurz Vám osvětlí regulaci tahu, využití síly draka a věřte, že drak sílu opravdu má. Zažijte naprosto dokonalý zážitek! PRŮBĚH instruktor Vám vysvětlí základní principy, bezpečnostní zásady a následuje praktický nácvik s malými tréninkovými draky. Pak přejdete na létání s velkými depower draky. Naučíte se starty, přistání, využití síly draka pro jízdu a regulaci tahu. Pro zachování bezpečnosti účastníků tohoto kurzu pro začátečníky, se nevyužívají mini čtyřkolky. BALÍČEK OBSAHUJE výuku ve skupince max. čtyř osob, zapůjčení vybavení do dvojice v potřebné velikosti vč. bezpečnostní helmy i trapézu, certifikát o absolvované úrovni. BALÍČEK NEOBSAHUJE dopravu na místo konání, stravu SEZÓNA: podzim POČET OSOB: 1 DOPROVOD je možný POČASÍ vítr 3 až 12 m/s
2 denní landkiting kurz Discount 5% 3221 Kč
chcete si zalétat s drakem? Vychutnejte si adrenalin každou buňkou Vašeho těla! Vyzkoušejte si landkiting – adrenalinový sport, který nemá obdoby. Záleží jen na Vás a síle větru, jak adrenalinová Vaše jízda bude, ale věřte, že zažijete naprosto dokonalý zážitek! Jen při 2 denním kurzu landkitingu si můžete zkusit, jaké to je mít pod nohami čtyřkolku a nechat se táhnout drakem po planinách a vychutnat si nespoutaný pohyb při zemi i nad ní! PRŮBĚH instruktor Vám vysvětlí základní principy, bezpečnostní zásady a následuje praktický nácvik s malými tréninkovými draky. Pak přejdete na létání s velkými depower draky. Naučíte se starty, přistání, využití síly draka pro jízdu a regulaci tahu. Tak jako v prvním dni, i druhý den Vás čeká praktická část celého kurzu. V druhém dni půjde zejména o nácvik techniky jízdy, startů a udržení jízdy. Po jeho absolvování obdržíte certifikát o dosažené úrovni.

Your rating

55%
GOOD
Rated 4x

Reviews

This sports venue has no review yet. Be first to write it.

Průmyslová 102, Brno

iveta@kites.cz
736767231

RESERVATION

Add a comment

CONTACT US


ACTIVITY

New post

For submitting a new post, you must either log in or register

before 5 months Kite centrum Brno - landkiting KITES.CZ changed their information
before 3 years Kite centrum Brno - landkiting KITES.CZ changed their description
Kite centrum Brno - landkiting KITES.CZ is selling základní kite kurz
941 Kč | Chcete si kite vyzkoušet zcela nezávazně nebo jen pro potěšení? Pak je tady právě pro vás základní kite kurz. U tohoto typu kurzu se naučíte potřebnou základní teorii a létání s menšími komorovými draky, včetně principů startu a přistání.
before 4 years
Kite centrum Brno - landkiting KITES.CZ is selling 1 denní landkiting kurz
1701 Kč | Nechte se táhnout drakem po planinách a vychutnejte si nespoutaný pohyb při zemi i nad ní! Vyzkoušejte si landkiting – adrenalinový sport, který nemá obdoby. Tento zážitek Vám umožní sblížit se s tímto neobvyklým sportem a naučit se základům ovládání draka. Kurz Vám osvětlí regulaci tahu, využití síly draka a věřte, že drak sílu opravdu má. Zažijte naprosto dokonalý zážitek! PRŮBĚH instruktor Vám vysvětlí základní principy, bezpečnostní zásady a následuje praktický nácvik s malými tréninkovými draky. Pak přejdete na létání s velkými depower draky. Naučíte se starty, přistání, využití síly draka pro jízdu a regulaci tahu. Pro zachování bezpečnosti účastníků tohoto kurzu pro začátečníky, se nevyužívají mini čtyřkolky. BALÍČEK OBSAHUJE výuku ve skupince max. čtyř osob, zapůjčení vybavení do dvojice v potřebné velikosti vč. bezpečnostní helmy i trapézu, certifikát o absolvované úrovni. BALÍČEK NEOBSAHUJE dopravu na místo konání, stravu SEZÓNA: podzim POČET OSOB: 1 DOPROVOD je možný POČASÍ vítr 3 až 12 m/s
before 4 years
Kite centrum Brno - landkiting KITES.CZ is selling 2 denní landkiting kurz
3221 Kč | chcete si zalétat s drakem? Vychutnejte si adrenalin každou buňkou Vašeho těla! Vyzkoušejte si landkiting – adrenalinový sport, který nemá obdoby. Záleží jen na Vás a síle větru, jak adrenalinová Vaše jízda bude, ale věřte, že zažijete naprosto dokonalý zážitek! Jen při 2 denním kurzu landkitingu si můžete zkusit, jaké to je mít pod nohami čtyřkolku a nechat se táhnout drakem po planinách a vychutnat si nespoutaný pohyb při zemi i nad ní! PRŮBĚH instruktor Vám vysvětlí základní principy, bezpečnostní zásady a následuje praktický nácvik s malými tréninkovými draky. Pak přejdete na létání s velkými depower draky. Naučíte se starty, přistání, využití síly draka pro jízdu a regulaci tahu. Tak jako v prvním dni, i druhý den Vás čeká praktická část celého kurzu. V druhém dni půjde zejména o nácvik techniky jízdy, startů a udržení jízdy. Po jeho absolvování obdržíte certifikát o dosažené úrovni.
before 4 years
before 4 years Kite centrum Brno - landkiting KITES.CZ added new photos
before 4 years Kite centrum Brno - landkiting KITES.CZ changed their information
before 4 years Kite centrum Brno - landkiting KITES.CZ added new photos
Hello, if you disable ad blocking, you will help SportCentral to remain free. Thank you for your consideration :-)[x]