ZAVŘÍT
PARŤÁCI
na sportování
SKUPINY
týmy, kluby
SPORTOVIŠTĚ
největší český katalog
UDÁLOSTI
tréninky, turnaje
TRENÉŘI
a instruktoři
VÝHODY
na sportování
23% lidí nemá s kým sportovat
Jak ti pomůže SportCentral?
Prohlédni si, kdo hledá kamarády
Uveď, koho hledáš ty
Domluvte se, kdy a kde se potkáte
Sportujte společně
Zorganizuj svůj tým nebo partu
Jak ti pomůže SportCentral?
Komunikace mezi členy
Organizace tréninků, zápasů,...
Nábor nových členů
Místo pro fotky, dokumenty,...
Rezervace a výběr sportoviště bez námahy?
Zkus SportCentral.
Největší přehled sportovišť v ČR
Rezervuj svou aktivitu snadno, rychle a zdarma
Získej slevy a výhody
Vše zařídíš na jednom místě
Zjisti, co se koná ve tvém okolí
Jak ti pomůže SportCentral?
Vybírej ze stovek sportovních akcí
Turnaje, závody, tréninky a další
900 a více sportů
Zorganizuj i svoji vlastní událost
Vyber si svého trenéra
Jak ti pomůže SportCentral?
Sportuj pod zkušeným vedením
Trenéři, instruktoři, cvičitelé
Zjisti, s kým cvičí kamarádi
Objednej se
Přihlásit Registrovat
Přidat
Hledat
PARŤÁCI
na sportování
SKUPINY
týmy, kluby
SPORTOVIŠTĚ
největší český katalog
UDÁLOSTI
tréninky, turnaje
VÝHODY
na sportování
TRENÉŘI
a instruktoři

MAGAZÍN TV O nás
Odhlásit

Sport Roku 2014

Anketa o nejoblíbenější české sporty s doprovodnou soutěží

Podmínky soutěže „Sport roku 2014“

Smyslem těchto podmínek je úprava pravidel a fungování ankety se spotřebitelskou soutěží „Sport roku 2014“ (dále jen „Soutěž“ a „Pravidla“). Tato pravidla jsou jedinými pravidly, která závazně upravují fungování Soutěže. Tato pravidla mohou být změněna formou písemných dodatků k tomuto dokumentu.

Pořadatel soutěže

Pořadatelem soutěže je společnost SportCentral s.r.o., IČ: 02508044, se sídlem v Plzni, Na Roudné 29, 30100, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Plzni, spisová značka C 29354, jako provozovatel portálu sportcentral.cz (dále jen „Pořadatel“).

Termín a místo konání soutěže

Soutěž probíhá na území České republiky v termínu od 17.11.2014 do 5.12.2014 včetně (dále jen „Doba konání soutěže“ a „Místo konání soutěže“).

Účastníci soutěže

Účastníkem soutěže se může stát fyzická osoba starší 18 let s trvalým bydlištěm nebo s adresou pro doručování na území České republiky, která se do soutěže řádně zaregistruje způsobem uvedeným dále, splní stanovená pravidla soutěže a udělí pořadateli souhlas se zpracováním svých osobních údajů (dále jako „Účastník soutěže“ nebo „Soutěžící“). Každá osoba se může stát účastníkem soutěže pouze jednou.

Soutěže se nesmí účastnit zaměstnanci pořadatele včetně osob jim blízkých. V případě, že se výhercem stane osoba, která je zaměstnancem pořadatele, nebo osoba jim blízká, výhra nebude předána. Rovněž nebude výhra předána, pokud pořadatel zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého ze soutěžících či jiné osoby, která dopomohla danému účastníkovi k získání výhry.

Princip soutěže

Uživatel se do soutěže zapojí tím, že v době konání soutěže a podle pravidel soutěže pravdivě odpoví na anketní otázky na www.sportcentral.cz/sport-roku-2014 v anketě Sport roku 2014 a označí, že se chce soutěže účastnit. Uživatel rovněž musí správně a pravdivě vyplnit své kontaktní informace na stránce, která následuje po odeslání anketních odpovědí (jméno, příjmení, email) a potvrdit účast v soutěži kliknutím na odkaz vygenerovaný v potvrzovacím emailu. Uživatel, který je již přihlášený pod svým uživatelským účtem na portálu Pořadatele, musí mít správně a pravdivě vyplněné své kontaktní informace. Takový uživatel se rovněž stává soutěžícím (po odeslání odpovědí v anketě své kontaktní informace znovu nevkládá).

Anketní otázky

Soutěžící odpovídá na otázky ankety Sport roku 2014, které se týkají jeho oblíbených sportů a dalších sportovních návyků.

Výherci a ceny

Ceny:

 • 10x outdoorová sada Loap: stan Loap Texas, spacák Loap Axle, turistický batoh Loap Pisang 30 a samonafukovací karimatka Loap Valley Evo (http://www.loap.cz/) v hodnotě 5196,- Kč od společnosti Piccollo spol. s.r.o.  

 • 10x dárkový poukaz na 1000 Kč pro nákup v e-shopu http://www.insportline.cz/ od společnosti SEVEN SPORT s.r.o.  

 • 10x dárkový poukaz na 500,- Kč pro nákup na webu http://www.slstri.cz/ od společnosti Petr Vabroušek  

 • 2x poukaz na 1-denní kurz Snowkitingu v ceně 1790,- Kč  (http://www.kite-skola.cz/) od společnosti BEST KITES s.r.o.  

Výherci se určují dle pořadí, v jakém dokončili anketní otázky, potvrdili je tlačítkem sloužícím k odeslání odpovědí a zároveň se stali soutěžícími (Tj. označili, že se chtějí soutěže účastnit. Ne každý respondent ankety je i soutěžící).

Výherci a jejich ceny jsou následující:

 • 100. soutěžící získává: 1x outdoorová sada Loap: stan Loap Texas, spacák Loap Axle, turistický batoh Loap Pisang 30 a samonafukovací karimatka Loap Valley Evo (http://www.loap.cz) v  hodnotě 5196,- Kč od společnosti Piccollo spol. s.r.o.  

 • 200. soutěžící získává: 1x dárkový poukaz na 1000 Kč pro nákup v e-shopu http://www.insportline.cz od společnosti SEVEN SPORT s.r.o.  

 • 300. soutěžící získává: 1x dárkový poukaz na 500,- Kč pro nákup na webu http://www.slstri.cz od společnosti Petr Vabroušek  

 • 400. soutěžící získává: 1x outdoorová sada Loap: stan Loap Texas, spacák Loap Axle, turistický batoh Loap Pisang 30 a samonafukovací karimatka Loap Valley Evo (http://www.loap.cz) v hodnotě 5196,- Kč od společnosti Piccollo spol. s.r.o.  

 • 500. soutěžící získává: 1x dárkový poukaz na 1000 Kč pro nákup v e-shopu http://www.insportline.cz od společnosti SEVEN SPORT s.r.o.  

 • 600. soutěžící získává: 1x dárkový poukaz na 500,- Kč pro nákup na webu http://www.slstri.cz od společnosti Petr Vabroušek  

 • 700. soutěžící získává: 1x outdoorová sada Loap: stan Loap Texas, spacák Loap Axle, turistický batoh Loap Pisang 30 a samonafukovací karimatka Loap Valley Evo (http://www.loap.cz) v hodnotě 5196,- Kč od společnosti Piccollo spol. s.r.o.  

 • 800. soutěžící získává: 1x dárkový poukaz na 1000 Kč pro nákup v e-shopu http://www.insportline.cz od společnosti SEVEN SPORT s.r.o.  

 • 900. soutěžící získává: 1x dárkový poukaz na 500,- Kč pro nákup na webu http://www.slstri.cz od společnosti Petr Vabroušek  

 • 1000. soutěžící získává: 1x outdoorová sada Loap: stan Loap Texas, spacák Loap Axle, turistický batoh Loap Pisang 30 a samonafukovací karimatka Loap Valley Evo (http://www.loap.cz) v hodnotě 5196,- Kč od společnosti Piccollo spol. s.r.o.  

 • 1100. soutěžící získává: 1x dárkový poukaz na 1000 Kč pro nákup v e-shopu http://www.insportline.cz od společnosti SEVEN SPORT s.r.o.  

 • 1200. soutěžící získává: 1x dárkový poukaz na 500,- Kč pro nákup na webu http://www.slstri.cz od společnosti Petr Vabroušek  

 • 1300. soutěžící získává: 1x outdoorová sada Loap: stan Loap Texas, spacák Loap Axle, turistický batoh Loap Pisang 30 a samonafukovací karimatka Loap Valley Evo ( http://www.loap.cz ) v hodnotě 5196,- Kč od společnosti Piccollo spol. s.r.o.  

 • 1400. soutěžící získává: 1x dárkový poukaz na 1000 Kč pro nákup v e-shopu http://www.insportline.cz od společnosti SEVEN SPORT s.r.o.  

 • 1500. soutěžící získává: 1x dárkový poukaz na 500,- Kč pro nákup na webu http://www.slstri.cz od společnosti Petr Vabroušek  

 • 1600. soutěžící získává: 1x poukaz na 1-denní kurz Snowkitingu v ceně 1790,- Kč  (http://www.kite-skola.cz) od společnosti BEST KITES s.r.o.  

 • 1700. soutěžící získává: 1x outdoorová sada Loap: stan Loap Texas, spacák Loap Axle, turistický batoh Loap Pisang 30 a samonafukovací karimatka Loap Valley Evo (http://www.loap.cz) v hodnotě 5196,- Kč od společnosti Piccollo spol. s.r.o.  

 • 1800. soutěžící získává: 1x dárkový poukaz na 1000 Kč pro nákup v e-shopu http://www.insportline.cz od společnosti SEVEN SPORT s.r.o.  

 • 1900. soutěžící získává: 1x dárkový poukaz na 500,- Kč pro nákup na webu http://www.slstri.cz od společnosti Petr Vabroušek  

 • 2000. soutěžící získává: 1x outdoorová sada Loap: stan Loap Texas, spacák Loap Axle, turistický batoh Loap Pisang 30 a samonafukovací karimatka Loap Valley Evo (http://www.loap.cz) v hodnotě 5196,- Kč od společnosti Piccollo spol. s.r.o.  

 • 2100. soutěžící získává: 1x dárkový poukaz na 1000 Kč pro nákup v e-shopu http://www.insportline.cz od společnosti SEVEN SPORT s.r.o.  

 • 2200. soutěžící získává: 1x dárkový poukaz na 500,- Kč pro nákup na webu http://www.slstri.cz od společnosti Petr Vabroušek  

 • 2300. soutěžící získává: 1x outdoorová sada Loap: stan Loap Texas, spacák Loap Axle, turistický batoh Loap Pisang 30 a samonafukovací karimatka Loap Valley Evo (http://www.loap.cz) v hodnotě 5196,- Kč od společnosti Piccollo spol. s.r.o.  

 • 2400. soutěžící získává: 1x dárkový poukaz na 1000 Kč pro nákup v e-shopu http://www.insportline.cz od společnosti SEVEN SPORT s.r.o.  

 • 2500. soutěžící získává: 1x dárkový poukaz na 500,- Kč pro nákup na webu http://www.slstri.cz od společnosti Petr Vabroušek  

 • 2600. soutěžící získává: 1x outdoorová sada Loap: stan Loap Texas, spacák Loap Axle, turistický batoh Loap Pisang 30 a samonafukovací karimatka Loap Valley Evo (http://www.loap.cz) v hodnotě 5196,- Kč od společnosti Piccollo spol. s.r.o.  

 • 2700. soutěžící získává: 1x dárkový poukaz na 1000 Kč pro nákup v e-shopu http://www.insportline.cz od společnosti SEVEN SPORT s.r.o.  

 • 2800. soutěžící získává: 1x dárkový poukaz na 500,- Kč pro nákup na webu http://www.slstri.cz od společnosti Petr Vabroušek  

 • 2900. soutěžící získává: 1x outdoorová sada Loap: stan Loap Texas, spacák Loap Axle, turistický batoh Loap Pisang 30 a samonafukovací karimatka Loap Valley Evo (http://www.loap.cz) v hodnotě 5196,- Kč od společnosti Piccollo spol. s.r.o.  

 • 3000. soutěžící získává: 1x dárkový poukaz na 1000 Kč pro nákup v e-shopu http://www.insportline.cz od společnosti SEVEN SPORT s.r.o.  

 • 3100. soutěžící získává: 1x dárkový poukaz na 500,- Kč pro nákup na webu http://www.slstri.cz od společnosti Petr Vabroušek  

 • 3200. soutěžící získává: 1x poukaz na 1-denní kurz Snowkitingu v ceně 1790,- Kč  (http://www.kite-skola.cz) od společnosti BEST KITES s.r.o.  

V případě méně než 3200 soutěžících je pořadatel oprávněn dodatečně odměnit další soutěžící tím způsobem, že zbývající ceny získá 50., 150., 250., atd. soutěžící. První dodatečný výherce obdrží takovou cenu, jakou by získal první následující výherce v případě, že by soutěžících bylo více. Další výherce pak získá další výhru dle výše uvedeného pořadí.

V případě většího počtu než 3200 soutěžících se může pořadatel soutěže rozhodnout vložit do soutěže další výhry. Na tyto výhry však soutěžícím účastí v soutěži nevzniká nárok.

Pořadatel je oprávněn výherce požádat o doplňující údaje potřebné k předání výhry (zejména adresu výherce a jeho telefonní číslo). Odmítnutím poskytnutí údajů je soutěžící vyřazen ze soutěže a výhra mu nebude předána.

Pořadatel je oprávněn ověřit identitu soutěžícího při předávání výhry tím, že vyzve výherce k podpisu čestného prohlášení o tom, že je platným soutěžícím a že jím poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé. Odmítnutím podpisu takového čestného prohlášení je soutěžící vyřazen ze soutěže a výhra mu nebude předána.

V případě, že výherce získá outdoorovou sadu Loap, rozhodne pořadatel o barevných variantách vyhraných produktů.

Kompletní seznam věcných cen a poukazů je na stránce s cenami (http://www.sportcentral.cz/sport-roku-2014/vyhry)

V případě stejného okamžiku odeslání anketního formuláře si pořadatel vyhrazuje posoudit pořadí a s konečnou platností o výherci dané výhry rozhodnout dle svého uvážení.

Uplatnění poukazů

Soutěžící, který poukaz získá, má právo jej uplatnit v rozsahu na něm uvedeném a na místě a dle podmínek poskytovatele poukazu (partnera soutěže). V případě nákupu za vyšší částku soutěžící doplatí zbylou částku partnerovi soutěže při uplatnění poukazu.

Poukaz lze uplatnit pouze jednou.

Kontaktování výherců, předání výher

Výherci budou kontaktováni pořadatelem nejpozději do 14 dnů od skončení soutěže emailem s informací o výhře v soutěži a o způsobu předání výher. Poukazy obdrží výherci emailem.

Výherce je povinen odpovědět nejpozději do 5 dnů od kontaktování. Pokud výherce neodpoví do 3 dnů, pokusí se pořadatel kontaktovat výherce znovu ve druhém pokusu. Pokud ani po druhém pokusu výherce do 3 dnů neodpoví, výhra propadá.

Nepřevzaté výhry propadají k následnému použití k dalším propagačním či charitativním účelům pořadatele soutěže, nebo může pořadatel rozhodnout o udělení výhry soutěžícímu, který by byl další v pořadí.

Zpracování osobních údajů

Účastí v soutěži vyjadřuje účastník souhlas s pravidly soutěže i portálu SportCentral.cz a zavazuje se je dodržovat. Podmínky použití portálu SportCentral.cz jsou uvedeny na adrese   http://www.sportcentral.cz/podminky-pouziti   včetně informací o ochraně a zpracování osobních údajů.

Účastníci soutěže výslovně souhlasí s tím, že pořadatel soutěže je oprávněn užít v souladu s § 12 zákona č. 40/1964 Sb., v platném znění, občanského zákoníku, bezplatně osobní údaje účastníků soutěže v médiích (včetně internetu), propagačních a reklamních materiálech pořadatele v souvislosti s touto soutěží a dalších služeb poskytovaných pořadatelem s tím, že mohou být pořizovány a zveřejňovány výše uvedeným způsobem i zvukové a obrazové záznamy účastníků soutěže, a to po dobu 5 let od ukončení soutěže.

Autorská práva a prohlášení účastníků

Účastník odesláním jakýchkoli dat do soutěže poskytuje bezplatně pořadateli licenční oprávnění k jakémukoli užití zaslaného díla, jakýmikoli prostředky šíření (dále jen „licence“). Licence se uděluje v územně a množstevně (co do počtu užití) neomezeném rozsahu na dobu autorskoprávní ochrany díla. Licence se uděluje zejména na použití díla pro účely této soutěže a dále pro reklamní a obchodní účely pořadatele. Pořadatel není povinen tuto licenci využít a je oprávněn upravit dílo jakýmkoli způsobem pro své potřeby. Stejně tak se účastník soutěže zavazuje, že užitím soutěžních dat dle soutěžních pravidel nebudou dotčena jakákoli práva třetích osob, tj. např. práva osobnostní, práva majitelů věcí či ochranných známek atd. V případě, že vyjde najevo, že účastník svým konáním porušil práva třetí osoby, zejména autorská či osobnostní práva, je za takovéto porušení plně odpovědný. Účastník soutěže je povinen pořadateli uhradit jakoukoli škodu v případě porušení licenčních podmínek v těchto pravidlech stanovených a zároveň mu zaniká právo na příslušné výhry.

Pořadatel si vyhrazuje právo bez oznámení a jakékoli náhrady nezveřejnit, či následně vyřadit (zablokovat) soutěžní data, které odporují dobrým mravům či právním předpisům ČR, případně mohou poškodit dobrou pověst pořadatele nebo jeho služeb nebo jsou jiným způsobem v rozporu s těmito podmínkami.   Zejména se jedná o díla obsahující prvky pornografie, rasismu, násilí, prvky ohrožující mravnost, díla v rozporu s právy duševního vlastnictví, díla propagující či jinak znázorňující různé psychotropní a omamné látky, atp. Pořadatel není jakkoli povinen zdůvodňovat svoje rozhodnutí.

Další ustanovení

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže či soutěž kdykoli ukončit bez náhrady soutěžícím a to s účinností ode dne zveřejnění v těchto podmínkách soutěže.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo výměny výher za jiné, které jsou odpovídající náhradou, a to bez udání důvodu.

Soutěžící ani jiné osoby nesmí jakýmkoli způsobem zasahovat do serveru, na kterém soutěž probíhá, nebo jeho technického zabezpečení, či narušovat nebo ohrožovat provoz tohoto serveru. Pořadatel neručí za jakékoliv technické problémy během konání soutěže jak na straně samotného pořadatele, tak na straně třetích osob.

Ze soutěže budou vyloučeni všichni soutěžící, kteří nesplní podmínky soutěže podle těchto pravidel.

Soutěžící účastí v soutěži dává pořadateli právo zasílat na emailovou adresu uživatele informace související se soutěží.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo bez udání důvodu vyloučit soutěžícího, jehož chování vykazuje známky nekalého či podvodného jednání.

Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Pořadatel nenese zodpovědnost za jakékoli škody způsobené v souvislosti s užíváním výher. Výhercům nevzniká právo výhry u pořadatele soutěže reklamovat.

Pořadatel si vyhrazuje právo rozhodovat v otázkách týkajících se této soutěže podle vlastního uvážení a bez udání důvodů. Pořadatel nepřebírá vůči účastníkům soutěže žádné závazky a soutěžící nemají nárok na jakákoliv jiná plnění od pořadatele, než jaká jsou uvedená v těchto pravidlech.

Pořadatel neodpovídá za nedoručení či ztrátu výher způsobenou Českou poštou, jinou zasilatelskou nebo poštovní společností, nebo provozovatelem emailového serveru na straně pořadatele či soutěžícího.

Úplná a závazná pravidla soutěže jsou dostupná na   http://www.sportcentral.cz/sport-roku-2014/podminky.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 10.11.2014.

V Plzni dne 10.11.2014

 

Vyhraj v doprovodné soutěži!

O anketě

V České republice rekreačně sportují miliony lidí. Cílem ankety Sport roku 2014 je zjistit, jaké jsou jejich oblíbené sporty nebo co by chtěli vyzkoušet, dále pak podpora zdravého životního stylu a rekreačního sportování.

Anketa Sport roku 2014 probíhá 17. 11. - 5. 12. 2014 ve formě online hlasování s doprovodnou soutěží. Respondenti odpovídají na anketní otázky a zároveň mohou vyhrát ceny od partnerů Sportu roku 2014. Po skončení budou výsledky zvěřejněny v celostáních médiích a na sportovních internetových serverech.
Ahoj, když si u nás vypneš blokování reklam, umožníš poskytovat SportCentral i nadále zdarma. Děkujeme za zvážení :-)[x]