ZAVŘÍT
Sportovní portál města Plzně

PILSENMAN 2017 poznal své vítěze

REDAKCE

O uplynulém víkendu se uskutečnil 15. ročník terénního závodu PILSENMAN 2017. Sportovní akce se konala na louce u sv. Jiří v Plzni-Doubravce.  Stejně jako v předchozích letech se závodilo v triatlonu a kvadriatlonu a celkem se na start postavilo 110 závodníků. Pro diváky byl připraven doprovodný program a jeho součástí byl také dětský duatlon.


Triatlonovou trať (plavání, cyklistika, běh) absolvovalo celkem 78 závodníků. Nejrychlejšího času dosáhl Jakub Janoušek, který zvládl závod dokončit za necelou hodinu. Mezi ženami se na prvním místě umístila Barbora Hlaváčová. Ve velmi populární kategorii tříčlenných týmů zvítězil plzeňský tým s názvem „Jen tak“ ve složení: Jan Krs, Norbert Szabó a Zdeněk Chudáček.


Do náročného kvadriatlonu se pustilo 32 závodníků a čekala na ně několikahodinová náročná trať složená z plavání, jízdy na kajaku/kanoi, jízdy na horském kole a běhu. Z celkového vítězství se již popáté radoval Michal Peitz, který v čase 4:57 hodin porazil o tři minuty druhého Lukáše Lexu. V kategorii žen byla na prvním místě Johana Šťastná. Kategorii dvojic mužů vyhráli Milan Hofman a Ivan Pyšek a mixy ovládla dvojice Kristýna Junková a Tomáš Friedl.


Ředitel závodu Tomáš Eisner z Pilsenman Clubu akci shrnul: „Jsem rád za další úspěšný ročník a doufám, že si závodníci trať i celý závod užili. Samozřejmě děkuji všem partnerům a dobrovolníkům, kteří se podíleli na organizaci závodu a zajistili jeho hladký průběh.“ Kompletní výsledky závodu naleznete na internetových stránkách www.pilsenman.cz.

Nový příspěvek

Pro přidání příspěvku se musíš nejdřív přihlásit nebo zaregistrovat

ODEBÍRAT ČLÁNKY E-MAILEM

Pravidelný přísun informací o sportování v Plzni

Ahoj, když si u nás vypneš blokování reklam, umožníš poskytovat SportCentral i nadále zdarma. Děkujeme za zvážení :-)[x]