ZAVŘÍT
PARŤÁCI
na sportování
SKUPINY
týmy, kluby
SPORTOVIŠTĚ
největší český katalog
UDÁLOSTI
tréninky, turnaje
TRENÉŘI
a instruktoři
VÝHODY
na sportování
23% lidí nemá s kým sportovat
Jak ti pomůže SportCentral?
Prohlédni si, kdo hledá kamarády
Uveď, koho hledáš ty
Domluvte se, kdy a kde se potkáte
Sportujte společně
Zorganizuj svůj tým nebo partu
Jak ti pomůže SportCentral?
Komunikace mezi členy
Organizace tréninků, zápasů,...
Nábor nových členů
Místo pro fotky, dokumenty,...
Rezervace a výběr sportoviště bez námahy?
Zkus SportCentral.
Největší přehled sportovišť v ČR
Rezervuj svou aktivitu snadno, rychle a zdarma
Získej slevy a výhody
Vše zařídíš na jednom místě
Zjisti, co se koná ve tvém okolí
Jak ti pomůže SportCentral?
Vybírej ze stovek sportovních akcí
Turnaje, závody, tréninky a další
900 a více sportů
Zorganizuj i svoji vlastní událost
Vyber si svého trenéra
Jak ti pomůže SportCentral?
Sportuj pod zkušeným vedením
Trenéři, instruktoři, cvičitelé
Zjisti, s kým cvičí kamarádi
Objednej se
Přihlásit Registrovat
Přidat
Hledat
PARŤÁCI
na sportování
SKUPINY
týmy, kluby
SPORTOVIŠTĚ
největší český katalog
UDÁLOSTI
tréninky, turnaje
VÝHODY
na sportování
TRENÉŘI
a instruktoři

MAGAZÍN TV O nás
Odhlásit
Plzeň - sportovní přehled

Mistrovství republiky otevřelo halovou sezónu

REDAKCE

Akademické mistrovství ČR patří každoročně k první akci halové atletické sezóny. Vrcholoví atleti, kteří dokážou skloubit náročnou přípravu sportovce s vysokoškolským studiem, si dali dostaveníčko v pražské hale na Strahově.

Náš klub se může pyšnit hned celou řadu těchto atletů, kteří patří k republikové špičce a stejných úspěchů jako na sportovišti dosahují i při studiu na akademické půdě. Tato velmi vzácná kombinace vrcholového sportu a vysokoškolské studia je napříč sporty velmi vzácná. To ovšem neplatí v atletice, kde jsme na oba tyto úspěchy a činnosti po právu na naše členy pyšni.

Letošní mistrovství nám nadělilo 5 individuálních a 7 týmových cenných kovů. Výškař Josef Adámek získal stříbrný kov a pro stejné umístění si doběhla na trati 60m př. Anna Křížková. Dvě bronzové medaile patří po dnešku čtvrtkařům Maruštíkovi a Přástkové. Bronzovou medaili vybojovala i Tereza Jonášová na 800m. Zlatá tečka za celým šampionátem byla při týmové disciplíně 4x200m, kdy jak kategorii mužů tak žen ovládli naši atleti a slaví zlato.

Z titulu akademického mistra ČR se tak mohou radovat Maruštík, Hes, Bluďovský, Jonášová, Benešová, Meczlová a Přástková. Obrovská gratulace všem našim sportovně a intelektuálně nadaným členům klubu a velké díky Vám, kteří podporujete náš klub a výchovu těchto skvělých lidí a sportovců.


Černý Michal
AK Škoda Plzeň

Nový příspěvek

Pro přidání příspěvku se musíš nejdřív přihlásit nebo zaregistrovat

ODEBÍRAT ČLÁNKY E-MAILEM

Pravidelný přísun informací o sportování v Plzni

Ahoj, když si u nás vypneš blokování reklam, umožníš poskytovat SportCentral i nadále zdarma. Děkujeme za zvážení :-)[x]