ZAVŘÍT
Sportovní portál města Plzně

Diskař Michal Forejt startoval na evropském poháru

REDAKCE

Michal Forejt - Evropský pohár

Portugalské město Leira hostilo uplynulý víkend nejlepší vrhače Evropy. Evropský pohár ve vrzích tradičně startuje jarní část atletické sezóny a pozvánku na toto oblíbené a prestižní klání vrhačů obdrželi hned dva zástupci AK ŠKODA Plzeň.

Jedním z nich byl Michal Forejt, který se představil v disku mužů do 23 let. Tento teprve 17letý klučina, který zde patřil mezi suverénně nejmladší startující se v této konkurenci vyhecoval k parádnímu výkonu 53,62 m a skončil na výborném 7. místě.

Toto je přesně závod, který Vás namotivuje a donutí ze sebe vydat maximum, kde nesoupeříte jen se sebou, ale s těmi nejlepšími v Evropě. Michal Forejt odstartoval tuto sezónu vynikajícím výkonem a nabité zkušenosti určitě ocení při červencovém Mistrovství Světa juniorů, kde by měl patřit mezi favority.

Druhým zástupcem klubu byla Kateřina Skypalová. Dvojnásobná mistryně Evropy , přestože figurovala v nominaci tak bohužel na tento mítink nakonec z důvodu nemoci neodcestovala a start do nové sezóny kladivářka o nějaký čas odkládá. 

Atleti AK Škoda Plzeň si tak mohou plnit sny a dělat nám radost. 
  
Černý Michal
AK Škoda Plzeň

Nový příspěvek

Pro přidání příspěvku se musíš nejdřív přihlásit nebo zaregistrovat

ODEBÍRAT ČLÁNKY E-MAILEM

Pravidelný přísun informací o sportování v Plzni

Ahoj, když si u nás vypneš blokování reklam, umožníš poskytovat SportCentral i nadále zdarma. Děkujeme za zvážení :-)[x]