Kdo najde své místo na zdi slávy? Za mazáky
Á .... Bojte se???
před 7 roky
Kdo najde své místo na zdi slávy? Za začátečníky
před 7 roky
Naši sponzoři - dárečky pro vítěze: Coca - cola - nápoje + dárečky pro vítěze, Kofola - nápoje + dárečky, Toms Pizza - pizza pro vítězné týmy, Algida - nanuky pro vítěze, velkoobchod Šíma - něco na oslavu vítěžství pro vítězné týmy Lahůdky u zlaté rybky - obložená mísa pro první místa děkujeme :-D
před 7 roky
Představujeme zatím přihlášené týmy: Začátečníci (dopolední turnaj): - FK Jitrnice - Raptoři - Hečkovci (zatím nedali jméno svého týmu) - Sršníci - Rudá armáda - Minihero - Tři a půl chlapa - Evidence tržeb
před 7 roky
Představujeme zatím přihlášené týmy: Mazáci (odpolední turnaj): - Bumbrdlíci - Dlažební kostky - FillyPonny - Ochránci zvířat - Socki s Pepka - Squad of karma - Šlapky z Bohnic - Vorvani + výtězové se začátečnického turnaje
před 7 roky
Vyhodnocování výsledků při turnaji - pravidla - body ( vítěz-3, remíza-1, prohra-0 ) při rovnosti bodů u 2 týmů rozhoduje již odehraný vzájemný zápas při rovnosti bodů u 3 a více týmů rozhoduje nastřílené skóre z celé skupiny Začátek turnaje v neděli 21. 5. 2017 9:00h začátečníci - sraz týmů 8:30h. 13:00h - mazáci - sraz týmů 12:30h Pozor hrát mohou pouze hráči se zaplaceným startovným!! - Nutno zaplatit nejpozději před turnajem - přijďte včas, bude to nabité :-) Nastavení hry časy: hra 7 minut přestávka mezi hrami 5 minut (odzbrojení jednoho a vyzbrojení dalšího týmu) oživení hráče 5 sekund Vesta a hra miny - vypnuto barvy týmů - červení vs modří možnost vybrat si vestu - ne držet žluté tlačítko při střelbě - vypnuto zvuky vesty - zapnuto zvuky trenéra (go, go) - zapnuto vibrace vesty při zásahu - vypnuto anti-stalking (ochranná sekunda pro mrtvého hráče) - vypnuto zásah od vlastního týmu - zapnuto světlo vesty při hře - trvale svítí světlo vesty při zásahu - zhaslé počet životů - 9999 počet nábojů - 9999 Počítání skóre zásah od soupeře (smrt) -50 bodů zásah soupeře +100 bodů zásah od spoluhráče (smrt) -50 bodů zásah do spoluhráče -25 bodů Pravidla hry bezkontaktní hra mezi soupeři žádné fyzické kontakty, včetně držení či zakrývání hlavně soupeře žádné slovní nadávky mezi soupeři fair play chování v rámci celého turnaje za tým jedná vždy jen kapitán Rozhodčí během finálových her budou v aréně rozhodčí sankce při nedodržení pravidel zakrývání si ramenních a zbraňových čidel -200 bodů fyzický kontakt mezi protihráči -200 bodů nadávky mezi soupeři -400 bodů
před 7 roky
Pozor pozor, kdo nepodal přihlášku má na to již jen dva dny ;-) Dle toho, co za týmy se již přihlásilo, bude neděle super - my se už moc těšíme. Přípravy vrcholí a rozdělení skupin bude zveřejněné zítra ??
před 7 roky
Daniel Novák
Už máme Tým a i podanou přihlášku doufám ,že si ten turnaj užijem :)
před 7 roky
Martin Zdeslav Šašek
Tak teď si rychle zajistit volnou neděli a sestavit tým. :)
před 7 roky
tak to už se těšíme moc - mazácký turnaj bude asi nářez, vypadá to na velký a tvrdý mač ;-) - přihlášku rychle sem ať je ještě místo :-)
před 7 roky
Petra Růžičková
Jaká je kapacita soutěžních týmů ? ?
před 7 roky
v každém týmu 4 hráči, max. počet účastnících se týmů pro jednotlivé kategorie 10
před 7 roky
První týmy se již hlásí :-). Turnaj bude tentokrát rozdělen na začátečníky (dopoledne) a mazáky (odpoledne).