PLZEŇ – Štruncovy sady. Hřiště HBC LITICE Plzeň

Počet účastníků:

max. 12 týmů

Podmínky účasti:

Zaplacení startovného, odevzdání přihlášky a soupisky. Přihlášení do 15.5.2015 a zaplacení

startovného nejpozději do 11.6.2015. Výše startovného je 1200,-/tým. Soupiska musí být

odevzdána nejpozději před zahájením prvního zápasu daného týmu. V každém utkání dávají do hry

oba soupeři jeden míček.

Ceny:

Všechna mužstva obdrží diplom podle umístění.

Mužstva na 1. - 3. místě obdrží navíc poháry plus další věcné ceny od sponzorů turnaje.

Ohodnoceni budou tři nejlepší hráči turnaje (brankář, obránce a nejužitečnější hráč), kteří obdrží

plaketu a věcnou cenu.

Ceny se budou předávat při závěrečném ceremoniálu po skončení finálového zápasu.

Každý tým odehraje minimálně 5 utkání

Pořadatel:

Info:

Herní systém a hrací doba:

10 týmů je rozděleno do dvou skupin A a B po pěti týmech. Losování proběhlo oficiálně 14dní před

turnajem a videozáznam je zveřejněn na stránkách turnaje.

Základní skupina:

Ve skupinách si zahraje každý s každým. Hrací doba utkání je 2x10 minut s minutovou přestávkou

mezi polovinami. Za výhru si tým připíše 3 body za remízu 1 bod a za prohru 0 bodů. Pokud bude stav

nerozhodný po odehrání řádné hrací doby, připíše si každý tým po jednom bodu. V základní skupině se

nehraje prodloužení a nejezdí se ani samostatné nájezdy!!

Čtvrtfinále:

Po dohrání základních skupin budou všechny týmy sloučeny do jedné skupiny a seřazeny dle počtu

bodů. Při shodnosti bodů bude rozhodovat nejprve skóre poté počet vstřelených branek a poslední

variantou bude los. Po seřazení týmů ve sjednocené tabulce budou do čtvrtfinálových zápasů týmy

nanominovány takto: ČF1 – 1.tým a 8.tým

ČF2 – 2.tým a 7.tým

ČF3 – 3.tým a 6.tým

ČF4 – 4.tým a 5.tým

Hrací doba ve čtvrtfinále je 2x10 minut. Při nerozhodném stavu po uplynutí řádné hrací doby budou

rozhodovat samostatné nájezdy. Každý tým pojede 3x a při shodném počtu branek rozhodne náhlá

smrt.

Semifinále:

Do semifinále budou postupovat výherci z ČF1, ČF2, ČF3 a ČF4 a budou seřazeny dle sjednocené

tabulky ze základních skupin tak aby nejlepší vítěz z ČF narazil na nejhůře umístěného z vítězů ČF

v SF1 a druhý nejlepší vítěz z ČF proti druhému nejhoršímu z vítězů ČF si zahrají SF2. (příkladem:

Postoupí-li z ČF 1.tým, 7.tým, 6.tým a 4.tým budou dvojice v SF1 – 1.tým vs. 7.tým a SF2 4.tým vs.

6.tým)

Hrací doba v semifinále je 2x12 minut. Při nerozhodném stavu po uplynutí řádné hrací doby budou

smrt.

Boje o umístění:

O 9.místo – Zápas si zahraje 9. a 10.tým ze sjednocené tabulky po základních skupinách.

Hrací doba 2x10 minut. Při nerozhodném stavu po uplynutí řádné hrací doby budou

náhlá smrt.

O 7.místo – Zápas si zahrají dva hůře nasazené týmy, které prohráli ČF. Hrací doba 2x10

minut. Při nerozhodném stavu po uplynutí řádné hrací doby budou rozhodovat samostatné

nájezdy. Každý tým pojede 3x a při shodném počtu branek rozhodne náhlá smrt.

O 5.místo – Zápas si zahrají dva lépe nasazené týmy, které prohráli ČF. Hrací doba 2x10

Finále a boj o 3.místo:

O 3.místo si zahrají týmy, které prohráli v SF a Finále si zahrají týmy, které vyhráli v SF.

Hrací doba je 2x12 minut. Při nerozhodném stavu po uplynutí řádné hrací doby budou rozhodovat

samostatné nájezdy. Každý tým pojede 3x a při shodném počtu branek rozhodne náhlá smrt.