Tipsport Superliga: FbŠ Bohemians vs. Acema Sparta Praha

Arena Sparta Podvinný mlýn
Montag 17.12.2018
18:00

Beschreibung

Mistrovství světa mužů je v plném proudu, ale klokani se i tak chystají na další souboje v rámci Tipsport Superligy. Již v pondělí 17.12. se v Aréně Sparta postaví zatím velmi suverénímu celku ACEMA Sparta Praha. Vše navíc okoření, že tento souboj dvou odvěkých rivalů bude živě přenášet ČT Sport.

Klokani v posledním utkání cestovali do Otrokovic, Vyrovnaný zápas došel za stavu 3:3 do prodloužení. V něm se již po minutě prosadil domácí Lukáš Kvapil a klokani se tak domů vraceli pouze s bodem.
Aktuálně nám patří 10. příčka Superligové tabulky se ziskem 15 bodů. Tahounem týmu je Matyáš Krebner, který již zaznamenal 19 bodů za 7 branek a 12 asistencí. Klokany však v dalším utkání nečeká nic jednoduchého.

Naším soupeřem v rámci 16. kola bude ACEMA Sparta Praha. Ta v posledním utkání přivítala na Podvinném mlýně aktuálního mistra ligy Mladou Boleslav. Sparta již od začátku musela dotahovat náskok hostů a nakonec pro domácí přišla první porážka v této sezóně 5:1. To však nezměnilo nic na tom, že Sparta okupuje první místo tabulky s 35 body. Nejproduktivnějším hráčem je Milan Garčar s 20 body.

Celý zápas bude živě přenášet televizní kanál ČT Sport. Navíc se můžete těšit na spoustu doprovodného programu, soutěže o vstupy do Adventure Minigolf finále Penalty Florbal a chystáme i jedno speciální překvapení!

Přijďte podpořit naše hráče a užít si atmosféru derby těchto dvou pražských rivalů!