Halloweenský volejbalový turnaj SSS ČR + Zubařské Mecheche

| Kolej Bolevecká | Uplynulá
Nový příspěvek

Pro přidání příspěvku se musíš nejdřív přihlásit nebo zaregistrovat

Jana Horynová
Ahojky :) UPOZORŇUJEME !!! poslední 1 VOLNÉ MÍSTO !!! Dnešním dnem máme přihlášeno 5 týmu, 1 ještě zbývá. Děkujeme všem přihlášeným a tady je nějaké info: - začátek je ve 13:00, vy se můžete přijít rozehrát již v 12:30 - šatny - kapitán si vždy vyzvedne klíček od šatny na vrátnici výměnou za ISICa - startovné: 20,- Kč / osobu v týmu - AKCE ! jinak samozřejmě každý hráč má vstup na večerní Mecheche zdarma ;) -pravidla: . Hraje se v klasické sestavě šesti hráčů a podle platných pravidel halového volejbalu. Z důvodů, že se jedná o relativně velký turnaj v krátkém čase, zápasy ve skupinách budou vypadat takto: Hra bude na dva sety do 15 bodů. Každý set však bude i časově omezen na 8minut. Samozřejmě rozběhnutou výměnu necháme dokončit. Časový limit bude s předstihem oznámen rozhodčím. Set může být ukončen dříve než v časovém limitu, dosažením 15 popřípadě více bodů. Platí pravidlo, že set vyhraje tým, který dá o dva body víc (tj. 15:13, 16:14 etc.). Každá skupina má 3 týmy, ty se utkají systémem každý s každým. Při výhře získá tým 3 body, v případě remízy 1 a v případě prohry bod žádný! Body se sčítají do tabulky. V situaci, kdy dva týmy z jedné skupiny skončí se stejným počtem bodů rozhoduje podíl obdržených ku daným bodům! Takže i celkové skóre je v případě skupin důležité! Z každé skupiny do dalších bojů postupují první dva týmy. Ty se utkají systémem play off, kdy první tým ze skupiny 1 bude zápolit s druhým týmem skupiny 2 a naopak, první tým skupiny 2 se utká s druhým týmem skupiny 1. Tyto zápasy ještě proběhnou stejným způsobem jako zápasy ve skupinách. Vítězné týmy postupují do finále a ti co prohráli se utkají v boji o třetí příčku. Zde se pravidla jednotlivých zápasů mění. V boji o příčku třetí se bude hrát systémem na dva vítězné sety do 15 bodů. Podle časové situace bude set bez časového omezení a nebo bude omezen na 12minut! Finálové utkání bude bez časového omezení na délku setu, ale bude se hrát pouze do 15 bodů! Organizátoři mají právo kdykoli během turnaje z časových důvodů upravit pravidla utkání :-)
před 7 roky
Ahojky ! Už máme přihlášené 4 týmy, to znamená - neváhejte a hlaste se, zbývají poslední 2 volná místa ;-) Jinak připomínám, stejně jako minulé ročníky, se bude platit symbolické startovné 20,- Kč/osoba v týmu :)
před 7 roky
Kačabos Kazdová
Ahoj, Chtěli bychom se přihlásit na volejbalový turnaj a email nám nejde doručit .. Seznam jmen: Jana Michalinová, David Plos, Ondřej Huťa, Kateřina Kazdová, Lucie Schneiderová, Jiří Vodrážka, Tomáš Ottl, Aneta Emmerová Název týmu: gilrs power Číslo na kapitána: 720235199 Díky moc :-)