DANCE HALL & TWERK
| La Danza | Vergangene
Neuer Beitrag
Um Beiträge zu posten musst du dich erst registrieren oder anmelden
La Danza
tip: návleky na kotníky, nadkolenky, ustřihnout staré legíny
Vor 10 years
Již tuto sobotu se zavlníme v bocích a naučíme se nejen Twerkovat. Určitě máte připravené krásné a sexy oblečky, vezměte s sebou i veselou náladu a nezapomeňte návleky nebo chrániče na kolena.
Nejnápaditější a nejodvážnější obleček získá od nás malý dáreček! Těšíme se na vás <3
Vor 10 years
Prosím všechny účastnice - vezměte si s sebou chrániče na kolena a nebo nějaké návleky ( ať nemáte spálená kolínka:-)
Vor 10 years
Kdo se na lednový wokshop nedostal může si psát do deníčku a hlásit se na další termín - 28.2.2015:-)))
Vor 10 years
POZOR DVOUHODINOVKA JE NAPROSTO VYPRODANÁ! V tuto chvíli se můžete hlásit jako případní náhradníci ( pokud by náhodou někdo onemocněl ). Kdo se nedostal, nesmutněte - další termín se již brzy dozvíte :-)
Vor 10 years
Kurz je již skoro z poloviny zaplněn, proto prosím vážné zájemce a potvrzení vaší rezervace - tzn platbu ve výši 299,- - v hotovosti v našem studiu a nebo přes bankovní účet ( info pošleme do zprávy )
Pokud máte tento seminář pro někoho jako dárek - vystavíme vám dárkový poukaz:-)
Vor 10 years
Samstag 31.1.2015 | 14:00 - 16:00
TEILNEHMER (26 + 11)