TOP PRACTISED SPORTS

• Futsal (2)

Activity

Michael Sinkule wrote in event SK Interobal Plzeň vs. AC Sparta Praha
První domácí zápas body nepřinesl, Tango vyhrálo 5:3 Domácí šli do zápasu s pozměněnou sestavou a vstup utkání se jim podařil. Po nacvičeném signálu se trefil hned po rozehrávce domácí Kasýk. Bohužel to byl jediný úspěch domácích v prvním poločase. V šesté minutě hosté lacino vyrovnali. Po chybě Kasýka na útočné polovině, šli do úniku dva brněnští hráči na osamoceného Mižára, který si nakonec střelu Havla srazil do vlastní sítě. Ve třinácté minutě se trefil hostující Svoboda po rozehraném rohovém kopu a do kabin se odcházelo za stavu 2:1 pro Brno. Ve druhém poločase se první trefili hosté, když po krásné kombinaci zasouval míč do prázdné branky reprezentant Belej. Domácí se však snažili a z utkání se tak stala zajímavá podívaná. Ve 28. Minutě snižoval po sražené střele Štrajta pod horní tyčku Koc. O minutu později po nepochopitelném zkratu plzeňské obrany zvyšoval opět Belej. Jiskřičku naděje vykřesal ve 33.minutě nejaktivnější hráč domácích Václav Koc. V této fázi utkání domácí svého soupeře přehrávali, ale bohužel bez gólového efektu. Necelé tři minuty před koncem se pokusili plzeňští o hru bez brankáře, ale stejně jako minulý zápas v Brně, tak i v tomto zápase nevyšla. Zkaženou přihrávku Štrajta vystihl hostující Buršík a střelou do prázdné branky uzavřel gólový učet utkání. Sestava: Sochůrek ( Prekop ) – Mižár, Kučera, Kasýk, Filinger – Stejskal, Štrajt, Štverák, Koc – Mariánus, Šíša, Šebek, Forman. Branky: 1. Kasýk Zdeněk (Filinger Jaroslav), 29. Koc Václav (Tomáš), 34. Koc Václav (Štrajt Michal) – 6. Mižár (vla.), 13. Svoboda Milan (Belej Michal), 25. Belej Michal (Svoboda Milan), 30. Belej Michal, 39. Buršík Tomáš Slovo trenéra: Do utkání jsme vstoupili fantasticky a dali krásný gól. Škoda, že jsme soupeři neodskočili o dvě branky. Zápas se musel divákům líbit, protože se hrálo nahoru dolů se šancemi na obou stranách a napínavé to bylo až do úplného závěru. Nás bohužel sráží velké chyby v defenzivě a především nedůraz před brankou. Soupeřům k brankám tak velmi usnadňujeme cestu a ti se ani moc nenadřou. V poli si myslím, že to bylo vyrovnané utkání. Je škoda, že se zápas úplně nevydařil nejzkušenějším hráčům, protože by asi výsledek vypadal úplně jinak. Bude se opakovat, ale opět jsme dostali dva góly po rohových kopech a sami jsme opět ze standartek neskórovali. V lize jsou tyto situace velmi důležité a rozhodují zápasy. Na tréninku se na to zaměříme a pokusíme se přivést první výhru z dalšího venkovního zápasu na Kladně!!