ZAVŘÍT
Sportovní portál města Plzně

Vítáme vás v novém roce a v běžecké sezóně 2018!

REDAKCE

V novém roce vám přejeme spoustu (nejen běžeckých) úspěchů! 

Letos opět vypukne soutěž o nejrychlejší střední školu v České republice! 22. ročník Juniorského maratonu startuje 9. dubna 2018 a postupně rozběhá středoškoláky ve 13 českých a moravských městech. Registrace na semifinálová kola jsou již v plném proudu, pokud zaregistrujete svůj tým do 15. února, získáte body do věrnostního programu. Pojďme společně zapojit rekordní počet týmů a rozhýbat co nejvíce studentů. 
                 
NOVINKA PRO AKTIVNÍ UČITELE:

Každý učitel, který přihlásí dva a více startujících týmů, od nás získá běžeckou vestu jako dárek. Budeme se na vás i vaše týmy těšit!DIVOKÁ KARTA:

Je tady velká šance pro každý přihlášený tým!

Tato karta bude udělena škole, která je již přihlášena nebo se přihlásí do 6. března 2018. Váš tým bude zařazený do losování o divokou kartu, které proběhne na tiskové konferenci Juniorského maratonu. Vylosovaný tým získává přímý postup do finálového kola, které se bude konat 6. května 2018 v rámci prestižního Volkswagen Maratonu Praha.

Registrovat se na závod

Zdroj: 1url.cz/xtOpF

Nový příspěvek

Pro přidání příspěvku se musíš nejdřív přihlásit nebo zaregistrovat

ODEBÍRAT ČLÁNKY E-MAILEM

Pravidelný přísun informací o sportování v Plzni

Ahoj, když si u nás vypneš blokování reklam, umožníš poskytovat SportCentral i nadále zdarma. Děkujeme za zvážení :-)[x]