ZAVŘÍT
Sportovní portál města Plzně

Primátor přijal úspěšný tým plzeňských mladých futsalistů

REDAKCE


Družstvo úspěšných futsalistů U19 SK Interobal Plzeň včetně trenérů přijal ve středu 21. března primátor Martin Zrzavecký společně s radním pro oblast podpory podnikání a sportu Petrem Chvojkou. Mladí sportovci se stali mistry turnaje Final Four 2017/2018 v kategorii do 19 let, když počátkem února v Hodoníně ve finále přehráli Atraps-Hombres Brno a přivezli do Plzně zlaté medaile.

„Chtěl bych vám všem poděkovat za výbornou reprezentaci našeho města a také za to, že jste vzorem i těm mladší, kteří teprve začínají, a ukázali jste jim, že se lze dopracovat takových úspěchů,“ uvedl primátor Martin Zrzavecký.

V následující neformální diskusi mladí sportovci i trenér hovořili se zástupci vedení města o podmínkách k tréninku, přípravě na zápasy a o dalších záležitostech z této oblasti. Kapitán týmu Dušan Künstner připomněl, že největší poděkování patří trenérům, protože dokázali z obyčejných fotbalistů udělat futsalisty a dovést je až k vítězství.

Text: Marie Fialová

Nový příspěvek

Pro přidání příspěvku se musíš nejdřív přihlásit nebo zaregistrovat

ODEBÍRAT ČLÁNKY E-MAILEM

Pravidelný přísun informací o sportování v Plzni

Ahoj, když si u nás vypneš blokování reklam, umožníš poskytovat SportCentral i nadále zdarma. Děkujeme za zvážení :-)[x]