ZAVŘÍT
Sportovní portál města Plzně

Paddleboarding v Plzni

REDAKCE

Paddleboarding je poslední dobou velmi oblíbenou volnočasovou aktivitou. A není to jen zábava či způsob relaxace, ale také výborný způsob, jak zlepšit svoji kondici a posílit svaly. Navíc to není nic složitého a zvládne to opravdu skoro každý. Pokud jste tedy ještě paddleboard nevyzkoušeli, využijte posledních letních dní naplno a přijďte na chuť tomuto oblíbenému sportu ještě letos.


K paddleboardingu nepotřebujete divokou řeku ani rozbouřené moře, jak by se mohlo na první pohled zdát. Plno zábavy si s ním užijte i třeba na obyčejném rybníku. V Plzni a okolí vám ideální podmínky poskytne například Bolevecký rybník či Hracholuská přehrada. 

Ti odvážnější z vás si mohou na paddleboardu třeba i zacvičit. V současnosti je velice oblíbená například Paddleboard jóga. Zkusit na něm ale můžete i klasické posilovací cviky.


Pokud se vám nechce investovat hned tisíce do nákupu paddleboardu a potřebného vybavení, můžete si ho pochopitelně i zapůjčit. Paddleboardy půjčuje v Plzni například půjčovna H20 Sport Sikyta či Paddleboardy Plzeň. A navíc v následujících dnech, konkrétně v období od 19. do 27. 8. 2017 máte možnost vyzkoušet si jízdu na paddleboardu zcela zdarma a to v rámci Letní Sportmanie 2017. Stačí přijít do parku za OC Plzeň Plaza do sekce vodních sportů. Zde si vyjma paddleboardingu budete moci vyzkoušet třeba i wakeboarding či trenažér pro kanoistiku.

Nový příspěvek

Pro přidání příspěvku se musíš nejdřív přihlásit nebo zaregistrovat

ODEBÍRAT ČLÁNKY E-MAILEM

Pravidelný přísun informací o sportování v Plzni

Ahoj, když si u nás vypneš blokování reklam, umožníš poskytovat SportCentral i nadále zdarma. Děkujeme za zvážení :-)[x]