ZAVŘÍT
Sportovní portál města Plzně

Kam v létě za sportem?

REDAKCE

Chcete si zasportovat a zároveň si užít pěkného počasí? Není nic jednoduššího než vyrazit sportovat ven. Máme pro vás několik tipů!


Bolevecký rybník – zábava pro celou rodinu

Bolevecký rybník, jeden z nejvyhledávanějším míst pro trávení volného času v Plzni. Chcete se projít, proběhnout, zaplavit si nebo se projet na in- line bruslích? Pak vyrazte právě na Bolevák. A není to zdaleka vše.

Tohle léto se tu opět můžete s rodinou či přáteli projet na lodičkách, šlapadlech nebo si třeba vypůjčit paddleboard. Půjčovnu paddleboardů najdete na hrázi u restaurace Point, cena za půjčení 200 Kč/1,5 hodiny. Rezervace v půjčovně. Vyzkoušet můžete i lekci PaddleWorkoutu a užít si pořádný trénink na vodě nebo se odvážit na lekci jógy na paddleboardech pod vedením Fit Jóga Studia. Lekce jógy probíhají během letních prázdnin každou neděli a je nutné si předem rezervovat své místo.


Za pozornost stojí také unikátní Jumparena, kterou najdete na pláži Ostende. Přijďte vyzkoušet outdoorovou sestavu trampolín, na které se vyřádí malí i velcí. Otevírací doba Jumpareny Plzeň během letních prázdnin je od 10:00 do 20:00.

Chcete si zatančit? Ani to není na Boleváku problém. Zkuste třeba tančírnu Swingové léto, která proběhne 23. července.

Za sportem do Borského parku


Chcete cvičit a nechce se vám v létě chodit někam do posilovny. Zajděte do Borského parku. Pravidelně každé úterý a čtvrtek zde probíhají lekce jógy pod vedení Veroniky Pytlíkové nebo se zúčastněte některé ze středečních lekcí Fit Joga Studia

V těsné blízkosti Borského parku naleznete Sportovní areál Slavia VŠ Plzeň. Tam se můžete projet na in-line bruslích, zahrát si tenis, minigolf nebo třeba nohejbal.

Na procházku kolem plzeňských rybníků

Volný čas si můžete zpříjemnit také procházkou v přírodě. Třeba kolem plzeňských rybníků. Pokud vyrazíte s dětmi, určitě se zastavte u Arboreta Sofronka na dětském fitness hřišti, které nabízí 8 různorodých cvičebních prvků. 

Nový příspěvek

Pro přidání příspěvku se musíš nejdřív přihlásit nebo zaregistrovat

ODEBÍRAT ČLÁNKY E-MAILEM

Pravidelný přísun informací o sportování v Plzni

Ahoj, když si u nás vypneš blokování reklam, umožníš poskytovat SportCentral i nadále zdarma. Děkujeme za zvážení :-)[x]