ZAVŘÍT
BUDDIES
for sports
GROUPS
teams, clubs
SPORTS VENUES
anywhere in the world
EVENTS
trainings, ...
TRAINERS
and instructors
DEALS
at venues
Favorite locations
23% people miss a sports buddy
How can SportCentral help you?
Find people looking for buddies
Tell who you are looking for
Get in touch
Do sports together
Organize your team or club
How can SportCentral help you?
Communication among members
Organize trainings, matches, ...
Recruit new members
Space for your photos and docs
Choose where you do sports
How can SportCentral help you?
Worldwide venues search
Find out where your friends go
Get deals and discounts
Rate venues
Discover sports events near you
How can SportCentral help you?
Choose from hundreds of events
Tournaments, races, trainings, ...
900+ sports to pick from
Organize even your own event
Choose your trainer
How can SportCentral help you?
Get expert guidance
Trainers, coaches, instructors
Find out who trains your friends
Hire trainer
Sign in Register
Add
Search
BUDDIES
for sports
GROUPS
teams, clubs
SPORTS VENUES
anywhere in the world
EVENTS
trainings, ...
DEALS
at venues
TRAINERS
and instructors

MAGAZINE TV Abous us
Sign out

T-Mobile Olympijský běh 2016

| Česká Republika | Finished
New post

For submitting a new post, you must either log in or register

Lulu Strnadová
Ahojte. Chci se zeptat. Mejlem mi přišlo, že startovní balíčky budou k vyzvednutí od 15. do 21. 6. 2016 na prodejně T-Mobile OC Palladium, nám. Republiky, Praha do 12 hodin. Opravdu jen do 12hod???
before 10 years
To si myslím platí jen toho 21.6. byla jsem tam v pátek určitě dlouho po 12 hod a dostala jsem ho.
before 10 years
Dnes je právě 21.6. tak jsem na vážkách. Preci jen to mám trochu z ruky tak ať tam nejedu z zbytečně. Děkuji za váš příspěvek. A netušíte zda si mohu číslo vyzvednout zitra přímo pred závodem? Nebo se musí opravdu jen na prodejne T-mobile?
before 10 years
Číslo si lze vyzvednout i před závodem
before 10 years
Dobrý den, dámy, proběhlo vše v pořádku?
before 10 years
Bohužel mi do emailu přišla instrukce, že na Chodově budou k vyzvednutí do včerejška 21.6. do 18:00 hodin!!! A REALITA........ jdu kvůli tomu dřív z práce, abych slyšela v T-Mobile na Chodově."startovní balíčky tady už nejsou" ............takže zase ve středu dříve z práce... :-) :-) smysl pro humor sportovci musí mít ale snad je to první a poslední věc která nefungovala.
before 10 years
Dalším humorná věc se nám klidně může stát dnes.. a to taková, že až si pujdeme v místě startu pro startovni číslo a balíček tak nám řeknou, že už jsme si ho přeci vyzvedli ? Loni (nevím jak letos) totiž rozdávali "start. balíčky" jen tak že člověk řekl jen jméno. Což není těžké si nějaké vyhlidnout ve startovací listině ?
before 10 years
Lenka Cibulková
Prosím potřebuju zjistit, jestli je možné, abych si doběhla závodní trasu v Plzni, když mám registraci na Endomondo. Když jsem se registrovala Plzeň ještě nebyla. Děkuju ?
before 10 years
Dobrý den, Lenko. Závodu se mohou zúčastnit jen řádně registrovaní běžci, tedy ti kteří mají startovní číslo.
before 10 years
Ja zaregistrována jsem ale přes výzvu Endomondo,když jsem se registrovala Plzeň ještě nebyla naplánována a jelikož budu trávit den v areálu závodu na festivalu sportu, musím si zkopírovat trať závodu a nebo nepobezim vůbec. Děkuju
before 10 years
Zkopírovat trať závodu si můžete, ale není to možné v přesnou dobu konání, musíte dnes využít jen jiný čas.
before 10 years
Kateřina Rylková
Dobrý den, využila jsem možnost vyzvednout si startovní balíček v T-mobile pobočce (Palladium, Praha). Proběhlo to ale dost nestandardním způsobem... Hned dvě slečny mne zablokovaly už u vstupu do prodejny. Vyžádaly si OP, což by bylo v pořádku, kdyby mi ho po kontrole totožnosti vrátily. To se ovšem nestalo. Jedna z nich ho zabavila a na nepříjemně dlouhou dobu (cca 2 minuty) s ním zmizela v zázemí prodejny... Tohle se mi hodně nelíbilo. Zaměstnaci T-mobile si OP mohou maximálně prohlédnout, nic víc. Rozhodně ne s ním někam utéct!
before 10 years
hele, neukradli náhodou T mobile nedávno nějaký data?
before 10 years
Myslím, že docela dost :D
before 10 years
Dobrý den, dámy. To nás mrzí, snad si alespoň naplno užijete samotný závod. Těšíme se.
before 10 years
Monča Hanousková
Jaká budou trička letos? ;)
before 10 years
Dobrý den, trička se nesou v duchu Emila Zátopka a prohlédnout si je můžete zde: https://www.olympijskybeh.cz/novinky/detail-novinky/48-bezime-s-emilem/.
before 10 years
Uz vim,diky ;)
before 10 years
Je možné triko jeste zakoupit?
before 10 years
Gabriela Grossmanová
Teplice - žádné info
before 10 years
before 10 years
Pravdomil Tralala
V kolik hodin se v Novém Jičíně běží dětský závod? Děkuji za odpověď
before 10 years
Dobrý den, kontaktujte, prosím, lokálního pořadatele, kontakt máte zde: https://www.olympijskybeh.cz/zavody/detail-zavodu/novy-jicin/. Předpokládáme, že start bude od 16 nebo 17 hodin, tedy před startem dospělého závodu.
before 10 years
Alexandra Rejhová
Prodám registraci na pražský závod ve Stromovce na 10 km za 300,- bohužel se nemůžu zúčastnit. Pište do zpráv. Díky.
before 10 years
Stále nabízím! :-)
before 10 years
A kdy se to bezi Saso? :-)
before 10 years
Pristi stredu, 22. 6.
before 10 years
Lucie Košťálová
Nenasla jsem v událostech Teplice. O zavodu vim z mistniho koloshopu, kde maji letacek. Zatim nas je jen 7, tak abychom s tim poctem trochu hnuli ?
before 10 years
Lucie Košťálová uz jsi Teplice nasla ne ? ;-)
before 10 years
Jasne, udelal jsi to genialne ?
before 10 years
Andrea Rehakova
Jak to vypadá se závodem ve Zlíně, prosím?
before 10 years
Jiří Klein
Prosím doplňte mezi bronzové závody Nový Jičín. Díky :-) JK
before 10 years
Lenka Koudelová
Letos v Ostrově!
before 10 years
Edita Hofmanova
Jestli budu mít volno, poběžím v Praze 5 km.
before 10 years
Také jsem nad tím přemýšlela....už trénuji, zatím teoreticky :-))
before 10 years
Petr Kořán
Lulu Strnadová, Tomáš Vintr, Milan Svoboda, Lukáš Zapletal: tak zaplaceno. :)
before 10 years
Jana Sukdoláková Wildová
A jdeme do toho ☺☺☺
before 10 years
Katerina Brabcova
Autodrom Most, běžíme :-D
before 10 years
Petra Hořínková
fakt jdete ? mám se nahlásit ? :o)) na mne je už 5 km málo- pjdu jen kvůli vám, že bude psina - / ale 2x kolem Globusu se mi fakt nechce :oDD/
before 10 years
Já to ještě nevím. U mě bude záležet, zda nepojedu v daném termínu do Nymburku.
before 10 years
získala jsem propustku :-)
before 10 years
Patrik Pysny
Proč jsi ta kachna drží ty prsa??????????
before 10 years
Monika von Drasek
Dobrý den, ono se letos v Plzni nepoběží?
before 10 years
Dobrý večer Moniko, s plzeňskými pořadateli intenzivně jednáme. Závod se v Plzni konat bude, otázka je, zda se zařadí do zlaté či jiné kategorie závodů. Brzy zveřejníme další informace. Díky, kdyby něco, neváhejte napsat. Pěkný večer.
before 10 years
T-Mobile Olympijský běh 2016
Česká Republika

Wednesday 22.6.2016 | 18:00

Open to the public
Hello, if you disable ad blocking, you will help SportCentral to remain free. Thank you for your consideration :-)[x]