

Army Run - JEŠTĚD
| RACE | Ještědská 50, Liberec | Finished
Ahoj, prodávám registraci na závod. Kdo by měl zájem, pište :) cena 1000,-
before 8 years
Dobrý den mám dotaz je Army run věkově omezen nebo tam můžou děti 15+?a jestli se něco platí za registraci a jestli je možno se registrovat na místě Děkuji :-)
before 9 years
Jindřich Čejka
záleží jak si vybereš startovní vlnu a jak na tom budeš fyzicky
before 9 years
ARMY RUN
Dobrý den,
ARMY RUN je omezen na 15+ (se souhlasem zákonného zástupce).
Cenu registrace najdete na http://www.armyrun.cz/zavody.html a ano je možné se registrovat i na místě, ale registrace je dražší.
before 8 years
Dobrý den, v kolik se bude startovat? V kolik je očekávaný konec závodu? Stihnu být ve 12:00 již po závodě? :)
before 9 years
Dobrý den,
to záleží čistě na vaší fyzické kondici a tom kdy startujete. Trasa bude kopcovitým terénem a dlouhá přes 15km.
before 8 years
Ještě bych se chtěla zeptat, co vše je v ceně startovného a jak je to se sprchou? Děkuji ;)
before 9 years
Sprcha a toalety na místě budou. Nenecháme vás domů jet jako bahnité koule :-)
V ceně startovného máte občerstvení na trati na občerstvovacích stanicích, pokud dokončíte závod, tak medaili, více jak 60 překážek, trasu dlouhou přes 15km a ještě vám změříme, jak dlouho vám to trvalo ;)
before 9 years
Čauky chtěla jsem se zeptat jak je to s týmem, kolik nás může bejt v týmu?
before 9 years
Ještě bych se chtěla zeptat, je něco v ceně startovneho a bude tam sprcha?
before 9 years
Chceš pořádnou výzvu? Tak se zaregistruj na Ještěd a uvidíš co v tobě je! Ale bacha 29.2. se automaticky navýší cena registrace, takže moc neotálej! Info a registraci najdeš na http://bit.ly/1oCtXqb
before 9 years
before 9 years
Army Run - JEŠTĚD organizer added new photos
Zdravím jsem asi slepý ale může mi někdo říct cenu startovneho? Dekuji
before 9 years
Saturday 13.8.2016 | 8:00
PARTICIPANTS (308 + 1056)