ZAVŘÍT

Pracovní pozice ve SportCentralu

SportCentral je sociální síť pro sportovce a týmy a obchodní platforma pro sportovní zařízení. V ČR jej každý měsíc používají desítky tisíc lidí a 6500 sportovních zařízení.

Chceš se stát součástí našeho týmu? Pošli svůj životopis na info@sportcentral.cz.

SportCentral získal řadu ocenění v ČR i zahraničí - stal se vítězem Rozjezdů 2013 pořádaných T-Mobilem, vyhrál na startupových akcích v Praze a San Franciscu.

Aktuálně firma pracuje na dalším vývoji aplikace, zvyšování počtu uživatelů a prodeji placených produktů.

Obchodní zástupce

Zaměstnání | Praha

Hledáme obchodního zástupce pro prodej produktu SportCentral PRO sportovním zařízením (fitness centra, squash, sportovní areály, atd.). Úkolem obchodníka je majiteli sportoviště představit portál SportCentral a jak jej může využít pro svoje podnikání. Kontakty na potenciální zákazníky obchodník dostane, na schůzky máme standardizovaný postup.

Odměna bude sestávat z fixní částky a provize z prodejů.

Náplň práce

  • Prodej koncovým zákazníkům – majitelům sportovišť
  • Komunikace s potenciálními i existujícími klienty
  • Sběr zpětné vazby, návrhy na vylepšení komunikace nebo produktu
  • Sjednávání schůzek s majiteli sportovišť
  • Práce je vhodná i pro absolventy VŠ

Hledáme

  • Velmi dobrá schopnost sebeprezentace a prezentace nabízeného produktu
  • Dobré obchodní a argumentační schopnosti
  • Samostatnost a pracovitost, dotahování věcí do konce, schopnost plnit cíle
  • Rychlá práce s počítačem / internetem
  • Aktivní přístup, orientaci na výsledek
  • Velmi dobrý písemný (emaily) i ústní projev (telefonování)
  • Nadšení pro věc
  • Výhodou vlastní tablet (10") nebo notebook a připojení k mobilnímu internetu, příp. zapůjčíme firemní

Nabízíme

  • Odměna závislá od výkonu + fixní část
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost seberealizace, rozvoje a učení nových dovedností
  • Vysoký zájem na tom, aby obchodník uspěl
  • Mladý kolektiv
  • Standardizovaný prodejní proces

Junior SEO specialista

Brigáda | Plzeň

Náplní práce bude optimalizace portálu SportCentral pro vyhledávač Google, zejména se zaměřením na budování zpětných odkazů a tvorbu obsahu. Podle znalosti cizího jazyka bude práce zaměřena na určitou zemi nebo Českou republiku.

Odměna bude vyplácená na základě výkonu jako podíl z prodeje reklamy. Prováděná práce má přímý vliv na výši prodejů.

Hledáme

  • Čeština nebo znalost vybraného cizího jazyka (preferované jazyky: AJ, NJ, FJ, ŠJ, slovenština, portugalština, ale i jakékoli jiné)
  • Snahu učit se nové věci, rychle je pochopit a zkoušet je v praxi
  • Schopnost přicházet s vlastními nápady
  • Zájem o marketing, internetové podnikání, startupy, sport
  • Minimálně 20h / týden (všechnu práci je možné dělat z domova)
  • Výhodou: zkušenosti s optimalizací pro vyhledávače, práce s Excelem
  • Pozn. práce není náročná na znalosti, vybrané uchazeče do všeho zaškolíme

Nabízíme

  • Finanční odměnu závisející od výkonu
  • Výše odměny postupně roste, výplata ještě 3 měsíce od případného ukončení spolupráce
  • Start kariéry, kde se můžete za velmi krátkou dobu naučit více než ve škole
  • Možnost prosadit si vlastní nápady a vyzkoušet je v praxi
  • Zdokonalení se v cizím jazyce
  • Úzkou spolupráci s vedením společnosti
  • Práci s velkým množstvím uživatelů a jasně měřitelnými výsledky
  • Moderní marketingové nástroje v oblasti internetových aplikací
  • Přístup k interním informacím o fungování firmy
  • Vhodné pro ženy i muže
  • Případná možnost vedení vlastního SEO týmu
  • V budoucnu nabídka zaměstnání či dalších pozic / nebo prestižní položka do životopisu (firma získala řadu českých i mezinárodních ocenění)

Bloger / obsahový specialista

Externí spolupráce, brigáda | Plzeň / příp. celá ČR

Náplní práce je psaní článků do Magazínu SportCentralu, který je určený pro rekreační sportovce a majitele sportovišť. Cílem je zvyšování návštěvnosti a čtenosti portálu.

Kromě finanční odměny dostanete možnost budovat si svoji značku - všechny články budou publikovány pod vaším jménem.

Náplň práce

  • Psaní článků pro publikaci na internetu
  • Témata budou zaměřena na rekreační sportování (články pro sportovce), příp. marketing nebo obecná témata pro majitele sportovišť. Příklady témat: popisy sportů, pravidla, statistiky oblíbenosti sportů, souhrny sportovních akcí, recenze sportovišť, rozhovory, seriál marketing pro sportoviště, apod. Témata se netýkají aktuálního dění v profesionálním sportu (výsledky zápasů, apod.).
  • Psaní příspěvků na sociální sítě související s vydanými články
  • Součástí je i formátování článků a přidání dalšího obsahu (obrázky, video)

Hledáme

  • Schopnost psát zajímavé a užitečné texty
  • Výborná znalost českého jazyka
  • Schopnost zpracovat i neznámé téma (např. napsat článek o ricochetu)
  • Samostatnost a pracovitost, rychlost, dotahování věcí do konce, zodpovědnost
  • Výhodou: vlastní blog, zkušenosti se SEO

Nabízíme

  • Fixní odměnu za každý napsaný článek
  • Flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova
  • V případě úspěšnosti článků růst odměny v budoucnu
  • Zaškolení do optimalizace článků pro vyhledávače, práce s redakčním systémem Wordpress
  • Práci s jasně měřitelnými výsledky

Business Development Manager

Placená stáž | Praha, Brno

Náplní stáže Business Development Managera bude prezentovat portál SportCentral potenciálním zákazníkům a partnerům. Cílem každé schůzky bude uzavření spolupráce, prodej placených produktů společnosti nebo pomoc s využitím portálu SportCentral. U prodeje se nejedná o práci ve stylu finančního poradce, ale spíše jen provedení produktem. Stážista se bude dále podílet na tvorbě obchodní strategie a testování prodejních kanálů. Kromě toho je úkolem BDM zjišťovat zpětnou vazbu od zákazníků a tyto znalosti přenášet do vývoje produktu.

Přínosem pro stážistu bude praktické používání prezentačních strategií, rozvoj obchodních dovedností, setkávání se zákazníky a partnery a měřitelné výsledky práce. Během stáže bude úzce spolupracovat s vedením společnosti a dostávat pravidelný feedback. Klademe velký důraz na seberealizaci a vlastní nápady, které umožníme uskutečnit v praxi.

Hledáme

  • Chytré a aktivní lidi s obchodním duchem a chutí osobně jednat s potenciálními partnery a zákazníky
  • Dobré prezentační schopnosti
  • Samostatnost a pracovitost, dotahování věcí do konce
  • Zájem o řešení problémů zákazníků, marketing a prodej, internetové podnikání, startupy, sport

Nabízíme

  • Mzdu odpovídající dosaženým výsledkům
  • Práci s velkým množstvím zákazníků a jasně měřitelnými výsledky
  • Případná možnost vedení vlastního malého týmu
  • V budoucnu nabídka zaměstnání či dalších pozic

Ahoj, když si u nás vypneš blokování reklam, umožníš poskytovat SportCentral i nadále zdarma. Děkujeme za zvážení :-)[x]