Hrací karty Sportmanie Plzeň 2018 a skateboard zdarma v Intersportu

Nedílnou součástí Sportmanie Plzeň 2018 jsou hrací karty. Ty si můžete vyzvedávat na těchto místech:

Spolupráce s Intersportem - získejte skateboard zdarma a slevu 20%

Skateboard zdarma v Intersportu - prvních 100 zákazníků, kteří si v Intersportu v Plzni (OC Olympia, Písecká 1093/6) vyzvednou hrací kartu a nakoupí v hodnotě minimálně 1 000 Kč, získají skateboard v hodnotě 1 350 Kč zdarma.

Zároveň můžete získat slevu 20% na 1 produkt v Intersportu.

Sleva platí do 31.8.2018. Slevu lze uplatnit v prodejně Intersport v OC Olympia Plzeň nebo na eshopu při zadání kodu č. 1587859320. Platí i na zlevněné zboží. Neplatí na zboží z letáků a slevových knížek, nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami a slevovými kupony, neplatí na kola včetně odrážedel, elektrokola, fitness stroje, výživu, dárkové poukázky, servis a sortiment značky Kostka a Crussis. Platí na nejlevnější produkt v rámci jednoho nákupu.

Systém obdržení medailí

Je to jednoduché, dítě do 15 let obdrží hrací kartu u vstupu do parku a stává se jeho společníkem po celou dobu trvání akce.

Pokud bude sportovat na minimálně 10ti stanovištích Sportmanie Plzeň během prvních třech dní, tedy během prvního bloku sportovišť, dostane razítka do bronzové medaile a obdrží tuto medaili na vyznačeném výdejním místě. Pokud dorazí na další sportovní blok, tj. od 21. do 23.8. a znovu absolvuje 10 stanovišť, tak získá stříbrnou medaili. Je však nutné si stále uchovat původní hrací kartu.

A pokud navštíví i poslední sportovní blok a v rozmezí od 24. do 26. 8. navštíví posledních 10 stanovišť, tak získá i zlatou medaili a bude tak mít kompletní sadu. Ti co dorazí „až“ na druhý termín dostanou razítka do bronzového bloku a stále můžou získat i stříbrnou medaili. O zlato už budou moci bojovat ale od znovu až na Sportmanii Plzeň 2019.“