Doprovodný program
Olympijský park Plzeň 2016

Animánie

Animánie je neziskovou organizací, která působí na poli vzdělávání dětí a mládeže prostřednictvím filmové výchovy. Pořádáme kroužky, kurzy a workshopy animace a příbuzných oborů s využitím multimédií. Nabízíme animační workshopy nejen na veřejných akcích, ale také na objednávku.

Součástí naší práce je i vzdělávání pedagogických pracovníků, kteří chtějí animaci zařadit do svého programu.

Pořádáme také každoroční festival animovaných filmů, jehož součástí je ojedinělá mezinárodní soutěžní přehlídka audiovizuální tvorby dětí a mládeže do 26 let (letos se uskuteční již 11. ročník).

V rámci Olympijského parku Plzeň 2016 nabídneme účastníkům možnost vyzkoušet si kouzlo animace a seznámit se se základními pravidly tvorby filmu. Dílna je určená pro malé i velké "animátory" bez rozdílu věku a zkušeností. Dílnu povedou lektoři Animánie, kteří si pro Vás připraví rovnou několik technik animace - např. proběhne animace kreslená, loutková, animace plastelínou a pískem, plošková animace. Výstupy z dílny Vám dle přání stáhneme na Váš flash disc či pošleme na e-mailovou adresu.

POHYBOVÉ STUDIO J&A STUDIO

Vystoupení dětí z Pohybového studia J&A Plzeň s pódiovými skladbami komerčního a sportovního aerobiku, skladby jsou tematicky zaměřené, týmy jsou mistry a vícemistry Velkého finále celorepublikové soutěže v aerobiku Mistry s Mistry. Skladby - Na myslivecké stezce - 4-7 let, Nad hladinou - 8-10 let, Vítejte v Mexiku - 8-10 let, Mafie po italsku - 14-18 let.

ŽONGLER, z.s.

"Tenká hranice mezi rovnováhou a závislostí, podporou a ovládáním…vystoupení o vztahu dvou lidí, které svůj příběh vypráví propojením párové akrobacie a současného tance."

Taneční klub Black&Wait

Válka byla pryč a svět šílel radostí. Ženy zkrátily sukně i vlasy a na taneční parkety vtrhnul charleston plný vtipných variací, jako byl třeba klokan nebo veverka. Naučte se je s Markétou Čekanovou a Jiřím Bránským.

Swing není jen tanec, je to i postoj k životu. Svoboda, uvolnění a stoprocentní zážitek. Základní kroky a fígle tance zvaného lindy hop naučí Markéta Čekanová a Jiří Bránský.

Galerie Vestředu

Galerie Vestředu je mladý kulturní prostor s cílem představovat veřejnosti současné umění.

V roce 2013 byla za podpory nadace Vodafone založena týmem studentů z Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara. Dodnes je správa a řízení galerie čistě v rukou studentů. Vestředu se tedy profiluje nejen jako galerijní prostor pro začínající umělce, ale rovněž jako inkubátor pro nové kustody, kurátory či manažery.

Jak již z názvu vyplývá, cílem bylo přiblížení studentského světa z kampusu na periferii do středu města. Inspirován studentským životem, odkazuje název také na hlavní akční a kulturní den, kterým je středa. Především ve středu tak u nás návštěvníci zažijí vernisáže, přednášky, workshopy a jiné akce.

TOTEM, z.s.

Taneční skupina ADETO je parta žen z Mezigeneračního a dobrovolnického centra TOTEM, které už nebavilo tančit jen v kuchyni s vařečkou a rozhodly se, bez ohledu na svůj věk, na sobě zapracovat a tančit pro sebe a později i pro lidi, aby jim mohly předat to, co při tanci cítí. Naše motto je: „Všechno jde, když se chce.“ Tanec je vášeň, odreagování, dobrá nálada, spontánnost, ale i možnost komunikovat s lidmi všech generací. Přijďte se podívat a případně to vše zažít na vlastní kůži!

Divadlo pro děti ORFEUS

O HANDULÉNCE aneb BEZ PRÁCE NEJSOU KOLÁČE

Pohádka na lidové motivy s písničkami. O pilné a laskavé Handulénce, která když přiloží ruku k dílu, získává radost a užitek a o líném Handulákovi, který si nezaslouží nic.

Hrají: J. a P. Kubištovi, L. Bednářová

O PEJSKOVI A KOČIČCE

Pohádka na motivy Josefa Čapka.

Jak psali dopis, O kničlavé holčičce, O pyšné noční košilce, O panence, co tence plakala, a hodně písniček.

Hrají: J. a P. Kubištovi, L. Bednářová

AMBIENT THEATRE

Ambient Theatre je dítko hudebníka, poety a performera Ladi Assage (ON) Krautrock, psychadilic, experimental , ambient. Používám novovýraz Riff and Roll. RIFF and ROLL: základním posláním je vytvořit prostředí či zvukovou krajinu určitého charakteru a navodit tím atmosféru či vjem, který posluchač zpracuje jako jistou náladu, pocit, atd., je to hudební prostředek k vytvoření psychického komfortu posluchače. Základní vlastností psychedelie je experimentovat, posouvat hranice a objevovat. Stavím si vlastní cestu místo toho, abych se snažil zapadnout do něčeho, co je populární. Nástroje: el.kytara - (pedalboard) a velká řada kytarových efektů, ak.kytara, tamboura, baskytara, , perkuse – různé druhy, harmoniky, zpěvy a vokály.

SOKOL PLZEŇ

Skladba „Nejsem sám“ byla nacvičena plzeňskými sokoly seniorské kategorie mladým choreografem Petrem Jaškem ze souboru Les Slovaks, speciální hudbu k ní složil francouzský skladatel Simon Thierrée, a to k příležitosti Plzně – Evropského hlavního města kultury 2015. Tato skladba, týkající se vztahu mezi mužem a ženou, byla předvedena v rámci Plzeňských slavností pohybu na zimním stadionu v Plzni a v předpremiéře rovněž v lochotínském amfiteátru před Nocí s operou. Předvede ji 36 cvičenců, z toho 12 mužů a 24 žen.“

SLAVIA SK RAPID moderní gymnastika

Sportovní klub moderní gymnastiky SLAVIA SK RAPID vychovává závodnice od 5 let do dospělosti se zaměřením na volný program moderní gymnastiky. V Olympijském parku Plzeň jsme pro vás připravili sportovně-taneční vystoupení, které vám předvede finalistka mistrovství republiky.

FÁBRICA FLAMENCA

Tanečnice Kamila Bradová a Jana Eismanová se flamenku věnují již několik let pod vedením českých i španělských mistrů přímo v Andalusii. Kamila Bradová vede taneční lekce pro veřejnost ve vlastním studiu iAtelier.cz v Plzni a je trojnásobnou vítězkou mezinárodní soutěže ve flamenkovém tanci Flamencopa.

OSOBNOST OLYMPIJSKÉHO PARKU PLZEŇ

Rozhovory moderátora Olympijského parku Plzeň s různými sportovci. Ve večerních hodinách vstupy při sledování přenosu Olympiády z RIA.

OSOBNOST OLYMPIJSKÉHO PARKU S ČESKÝM ROZHLASEM PLZEŇ

Sportovci, se kterými budou vedeny rozhovory v rámci půlhodinek s moderátorem ČESKÉHO ROZHLASU PLZEŇ v Olympijském parku Plzeň.

Zatím přislíbili účast: Jiří Mužík (atletika), Přemysl Švarc (triatlon), David Křížek (jachting)

Michal (ml.), Jakub a Michal (st.) Tonarovi (házená). Další sportovci budou ještě průběžně oslovováni a doplňováni.

KINO

Promítání filmů: Tvrdá hra, Bolek a Lolek na olympijských hrách, Věra 68, Orel Eddie, Fair Play, Turbo, Nanga Parbat, Rivalové.

TECHMANIA

Stovky interaktivních exponátů, gyroskop, 3D planetárium, programy v dílnách a laboratořích, krátké filmy promítané na obří interaktivní globus nebo zábavné vědecké show – to je Techmania Science Center v Plzni. S vtipem představuje základní přírodní jevy a zákony, seznamuje se světem vědy a techniky a láká k experimentování. Nachází se v historických budovách plzeňské Škodovky. Za proměnu starých továrních hal v moderní centrum vědy a techniky získala několik ocenění v soutěži Stavba roku.

V Olympijském parku Plzeň se můžete těšit na experiment s kapalným dusíkem.

„Kapalný dusík je se svojí teplotou -196 °C ideálním médiem k provádění řady zajímavých experimentů. Pomocí něj je například možné proměnit zeleninu v kus ledu nebo zmrazit alónek tak, že bude křehký jako sklo. Odvážní účastníci show si mohou vyzkoušet kapalný dusík doslova na vlastní kůži.“

Hudební vystoupení

Adam Mišík

Adam Mišík je mladší syn hudebníka Vladimíra Mišíka. Od dětství hraje ve filmech a televizních seriálech a také v divadelních rolích. V 7 letech poprvé účinkoval ve filmu Kráska v nesnázích s režisérem Janem Hřebejkem. Kromě herectví se věnuje i tanci. Od roku 2008 hrál na kytaru a zpíval v indie rockové skupině The Colorblinds se kterou vystupoval např. na festivalech Rock for People, United Islands of Prague či na velkém vzpomínkovém koncertu pro Václava Havla v pražské Lucerně. V červnu 2013 se vydal na sólovou dráhu a podepsal smlouvu na své první sólové album a píseň Tvoje světy.

V anketě Český slavík Mattoni 2013 se stal objevem roku. V Hudebních cenách Óčka 2013 se stal objevem roku a na cenách Evropy 2 taktéž. 7. května 2014 vydal svůj druhý videoklip - Já nechci víc. 13. 6. 2014 vydal své debutové album Parfém, které 25. 10. 2014 pokřtil s Debbi v Lucerna Music baru. Nyní úspěšně účinkuje v TV show - Tvoje tvář má známý hlas.

http://www.adammisik.cz/

Body Band Plzeň

Body Band - jazz všeho druhu. Devítičlenný soubor hrající skladby světových velikánů od swingu po jazzrock.

SEBRANKA

Největší české hity od 60. let po současnost v netradičním provedeni.

DÍVKY ROCKU

Kapela DÍVKY ROCKU existuje od září 2014, v této sestavě vystupuje od jara minulého roku. Za svou krátkou historii toho ale zvládla hodně - upozornila na sebe jako nejmladší kapela soutěže o titul Západočeská kapela rocku rádia Kiss Proton 2015 a letos obsadila výtečné 3. místo ve vyhledávací soutěži Múza 2016, takže je na podzim čeká nahrávání prvního alba.

SPILL GOLD

Inspiraci k druhému albu našla skupina Spill Gold (dřívě Bird in the wire) v Elephantě, silném jižním větru, který se prohání Malabarou a napříč Indií. Tento vítr označuje konec monzumů a tedy začátek něčeho nového. Zvuk skupiny sami její členové popisují jako DREAMKRAUT, směs opakujících se tlumených zvuků vycházejících z krautrocku a snové, melancholické atmosféry.

GRAFIT rock

Na začátku roku 2013 se dává dohromady, po delší odmlce 13 let rocková kapela GRAFIT rock…Kapela se schází k nazkoušení původního repertoáru zároveň nových věcí. Repertoár obsahuje 80% vlastní tvorby. Hrajeme rock-hard rock, kapela účinkuje ve složení: Franta Holeček - zpěv, Jirka Málek - kytara, Pavel Vaněk - sólová kytara, Lukáš Šulan – baskytara, Petr Kroupar - bicí. Dochází ke znovuzrození repertoáru a čerstvý vzduch vnáší naše společná práce.

TOGETHER

Plzeňsko-pražská kapela TOGETHER zahraje 14. 8. 2016 od 17:00 v rámci Olympijského parku Plzeň v Amfiteátru Plaza. Nenechte si ujít unikátní koncert téhle devítičlenné bandy hrající alternative-rock. Klasickou rockovou sestavu obohacuje houslový kvintet a dodává tím celé kapele specifický sound.

http://bandzone.cz/together

CHUŤ

Plzeňská kapela CHUŤ hraje už 9 let, a jak už její název napovídá, ve své muzice ochutnává a mlsá styly jako rock, ska, hard core, reggae a drum & bass. Společně nově přizvanou dechovou sekcí, s českými a s angličtinou si pohrávajícími texty se můžete nechat strhnout pohodovou i řádící náladou. CHUŤácí soutěžili na plzeňské Múze, ve skutečné lize, vydali single, demo a EP a letos na podzim se znovu chystají do studia.

COUGAR

Studentská kapela COUGAR na sebe několikrát upozornila zajímavou kombinací tvrdé a nekompromisní rytmiky a moderně-taneční melodikou a koncertním vyzněním. Třikrát úspěšně soutěžila na plzeňské Múze, má za sebou vystoupení na plzeňském Majálesu, Motor open, festivalu Mladá muzika a na mnoha dalších akcích. Minulý rok vydala singl O.M.G. I´m so retro a letos své první EP Cool Girl.

GARYHO HAUSBOT

Skupina vznikla v létě 2014. Členové jsou plzeňští hudebníci, kteří dříve působili nebo dodnes působí v tělesech jako L 69, M.Y. Music, Hibaj, Joe Blow, Roadhouse, Kníry atd.

Skupina má za rok hotový svůj autorský repertoár. Převzaté věci skupina zatím neudělala. Kromě pohodové a zároveň šlapající taneční hudby si Garyho Hausbót zakládá na svých textech. Ty vypovídají o démonech, které v sobě všichni nosíme, strojovosti dnešní uspěchané doby, krizi kulturnosti našeho světa, akčních hrdinech jako nositelích budoucí spásy, znovustvoření mýtů a slunci v duši.

ISUA

ISUA (*2013), parta mladých muzikantů ze západu Čech, která má za sebou řadu zajímavých koncertů vedle interpretů jako například Asian Dub Foundation, Vypsaná Fixa, Vanilla Sky nebo Rybičky 48. Vítězové Expedice Přeštěnice a Bandzone tip týdne 2013. V čele stojí charismatická zpěvačka Giudi, kterou můžete znát z finále TV show X-Factor 2014. V roce 2016 kapela vyhrává soutěž Šance Muzikus a dostává se na největší festivaly v ČR např. Rock For People a Sázavafest. Vlastní tvorbu můžeme označit jako melodický rock. Čekejte upřímné české texty a vlnu pozitivní energie i melancholie.

MASH

Už je to nějakej ten pátek co se tahle oblíbená Plzeňská banda dala dohromady a dodnes hojně koncertuje, točí videoklipy, nahrává desky a vymetá festivaly jak na západě, tak i na jihu čech. MASH mají na kontě šest alb a některé skladby z nich s úspěchem zní na rozhlasových vlnách českých rádií.

O5 & Radeček

Skupina O5 a Radeček z jesenického podhůří je synonymem vkusného českého popu s inteligentními aranžemi.

Během uplynulého roku O5 a Radeček odehráli ke stovce koncertů, jimž dává osobitost charismatický zpěvák Tomino. Objevili se také na většině festivalových podiích (Benátská noc, Colours of Ostrava, Jam Rock, Votvírák, Natruc...)

Široká veřejnost zná kapelu díky známým baladám Praha (Jedna holka...), Kristián, Máš mě na svědomí a kapela bodovala také svižným duetem s Klárou Vytiskovou „Zůstaň“.

Začátkem roku 2015 zaznamenala velký úspěch píseň VLOUPÁM SE, která kapelu O5 a Radeček vrátila zpátky na vrchol rádiových žebříčků. Československý duet s Márií Čírovou patřil půl roku mezi nejhranější české skladby v rádiích a TV. Singl také dlouhé týdny okupoval přední příčky rádiových hitparád a videoklip se stal ve své době nejvyhledávanějším videem na českém internetu.

V roce 2015 vychází kapele výběrové album Best of, které obsahuje šestnáct skladeb ze všech pěti cédéček. Zajímavostí kompilace je cover starší skladby Máš mě na svědomí, ke které vznikl originální videoklip.

V posledních letech kapela tvoří také hudbu k řadě televizních pořadů nebo k reklamním kampaním. O5 a Radeček působí ve stejné sestavě od roku 1994. Od roku 1995 úzce spolupracují s Nadací Terezy Maxové. V roce 1997 založili členové kapely časopis Zámeček pro opuštěné děti v dětských domovech, který vydávají dodnes.

http://www.o5.cz/

SEMTEX

Semtex se stal oblíbenou kapelou, zejména pro svoji prezentaci pravdy. Lež se nám hnusí a je třeba ji vymýtit. Unikátními hudebními postupy i celkovým přístupem se nám podařilo pravdu dostat i do hudby. Neznám jinou kapelu na světě, která by tak pravdivě hrála. Country brutal technofolk je náš styl.

http://www.semtex.cz

SUIT UP!

Repertoár vystoupení je postaven nejen na jazzové klasice, ale i na nejlepších a nejznámějších soulových a popových hitech, které sahají od 50. let minulého století až po současnost. Právě tak budete mít možnost se přenést do doby, kdy rádiovým vlnám kralovaly takové hlasy, jako například Etta James, Ella Fitzgerald, Aretha Franklin, Diana Ross až po současné hity od Amy Winehouse, Adele, Pink a řady dalších.

https://soundcloud.com/suit-up-431054453

TRIBUTE TO THE KILLERS

Revivalová hudební skupina TRIBUTE TO THE KILLERS vznikla na sklonku roku 2012 v Plzni. Vyslovuje poděkování americké kapele The Killers, která osobitým způsobem určuje směřování kytarové muziky 21. století.

www.facebook.com/TributeToTheKillers/

X COVER

Kapela X-COVER vznikla na konci roku 2010. Pestrý repertoár je orientován především na stěžejní rockové hity (Pink Floyd, Van Halen, R.E.M., Kiss, Eric Clapton atd.) z 60. až 90. let minulého století. Bohatá a rozmanitá hudební minulost muzikantů je zárukou toho, že se X-COVER výrazně liší od jiných hudebních těles postavených na cover verzích známých hitů. X-COVER, to není revival, to je osobitá interpretace známých skladeb, které nenechají nikoho v klidu…

www.xcover.cz

Bára Zemanová & Band

Bára Zemanová & BAND je pop-rocková kapela z Plzně uskupená kolem zpěvačky Báry Zemanové.

Bára začínala v kapele Ellement v roce 2004 a v roce 2006 se stala finalistkou 3. řady talentové soutěže Česko hledá SuperStar. BZ Band účinkuje na velkých i malých festivalech v ČR a má za sebou několik úspěšných klubových tour, např. s kapelou Jaksi Taksi, Matahari, Rybičky 48 nebo Imodi­um. Bára spolupracovala na několika duetech, např. s Honzou Toužimským, Xindlem X, Bek Ofis, UDG a nazpívala také úspěšný duet Zamilovaný/Nešťastná s kapelou Rybičky 48. Bára též účinkovala 3 roky v rockové opeře Antigona. Kapela momentálně připravuje 3. studiovou desku a před létem vydala animovaný videoklip k novému singlu „Barbie song“.

www.barazemanova.cz

One Song Only

One Song Only je moderní rockové trio složené z muzikantů z celé bývalé Československé republiky. Čerstvé autorské písničky doplňují o několik světových hitů v té nejdravější a nejsyrovější podobě. Podle hesla: BIGGER, BETTER & LOUDER.

https://www.facebook.com/One-Song-Only-1799676743589276/?fref=ts

Karolína Jägerová a Martin Fiala

Muzikantská dvojice Karolína Jägerová a Martin Fiala nabízí posluchačům pestrou autorskou tvorbu v poprockovém akustickém podání s převážně anglickými texty. Jejich repertoár je okořeněn o pár světoznámých coverů, jako například Dont Speak od skupiny No Doubt nebo Im Not The Only One od Sama Smithe. Na hudebním poli nejsou úplnými nováčky, první zkušenosti nasbírali již během slavné éry ska kapely Tleskač.

https://www.facebook.com/karchitka/

https://soundcloud.com/karol-na-j-gerov?

MICHAL ŠINDELÁŘ

Před 20 lety, 29. června 1996, Michal Šindelář poprvé vystoupil na jednom pódiu po boku svého otce Jiřího „Dědka“ Šindeláře a toto kulaté výročí si Michal připomene sérií „výročních“ koncertů. Na těch se Michal s kapelou ohlédne za svou dosavadní úspěšnou kariérou, během níž odehrál už více jak 1 500 koncertů a podílel se na 40 albech.

Od roku 1998 po odchodu bubeníka Tolji Kohouta hnal Michal Šindelář motor Katapultu od bicí soupravy až do roku 2004. S Katapultem odehrál kolem 400 vystoupení – včetně společných koncertů se Status Quo, Deep Purple, Slade a Mega koncertu skupiny Elán na pražské Letenské pláni.

Po odchodu ze skupiny Katapult se Michal začal věnovat studiové práci, ať už jako zvukař (Studio Svárov, jehož služby využívají i takoví umělci jako např. klávesista od Lady Gaga –Brockett Parsons, Aneta Langerová, Marek Ztracený nebo Debbie), ale i studiový hráč např.: Žlutý pes – Mellow Yellow (akustická kytara, elektrická kytara, perkuse), Šárka Rezková – Sedmikrásná (bicí), Yvonne Sanchez – My garden (perkuse)...

Především se ale věnuje své vlastní tvorbě, kterou je možné slyšet na albech Padaly hvězdy (z něho pochází zatím největší hit Hořely, padaly hvězdy (má přes 2,2 milionu zhlédnutí na You Tube), FTB v Mýtě, Kolem dokola a i čerstvé novince První ani poslední.

Se svojí kapelou kromě České republiky zavítal i na Slovensko, do Německa a i do válečného Kosova, kde hrál pro české vojáky. V uplynulém roce si zahrál jako support americké zpěvačky Suzanne Vega.

www.michalsindelar.cz

CZECH FLOYD

Je kapela o 7 členech. Jsme takový Pink Floyd tribute band. Nehrajeme si na revival, abychom nosili paruky a chovali se jako Pink Floyd. Jsme skupina lidí, která se snaží zahrát co nejvěrněji písně od Floydů, jak je hráli buď na studiové nahrávce nebo naživo.

www.czechfloyd.cz

PALICE

Skupinu založil baskytarista Jiří Mikeš Milý na sklonku roku 1996, v době, kdy již bylo nad slunce jasné, že svou dřívější kapelu Alici po šesti letech už nejde udržet při životě. Oslovil kytaristu tehdejší plzeňské „Xantipy” Pavla Mouřence a spolu s ním začal, tehdy ještě jako bubeník, realizovat své první nápady pro novou skupinu. Společně vyzkoušeli tucet zpěváků, ale žádný neměl kvality dřívějšího leadera Alice „Dana Bárty”. Hledání bylo nakonec úspěšné a do party přichází jevištní technik Alice „Jiří Milý” prabratranec Mikeše. Na postu bubeníka se ustaluje Michal Pošvář a kapela se i po 20 letech stále těší pevné fanouškovské základně, která přijde podpořit každý klubový i open air koncert.

http://www.palice.eu

Karel Kahovec a George & Beatovens

Karel Kahovec je pěvecká hvězda 60. let, která pokračuje po smrti Petra Nováka se skupinou George & Beatovens v koncertní činnosti. V programu jsou zařazeny známé Kahovcovy písničky ze 60.let, rock´n´roll v původní podobě, písně z období spolupráce s Country beatem /Háj modřínů, To se budem príma mít/, vzpomínka na Petra Nováka, dlouholetého zpěváka skupiny G&B /Povídej, Hvězdičko blýskavá, Já budu chodit po špičkách/.

http://www.karelkahovec.cz/

ELECTRIC

Hudební skupina ELECTRIC vznikla jako projekt dvou kytaristů, dnes již legendární plzeňské ALICE (zpěv Dan Bárta), a to Martina Střesky (Alice, Lucie, Pusa Davida Kollera) a Lumíra Václavíka (Generál Bass Bohouše Josefa, Alice). Její základní filozofií je hrát na profesionální úrovni převzaté skladby, které na ně měly během jejich více než 25leté hudební kariéry zásadní vliv. Převážně se jedná o pečlivě vybrané skvosty světové rockové scény tak, aby bavily nejen muzikanty, ale především samotné publikum. Tyto skladby jsou během vystoupení doplněny několika vlastními kusy z dílny ELECTRIC a autorskými počiny obou kytaristů z působení v jejich domovské kapele ALICE (např. Ani náhodou, Klidná, Chápej mě, Teritoriální král, atd.) Z převzaté tvorby jsou v repertoáru zastoupeni interpreti jako např. AC/DC, Aerosmith, The Cult, Pearl Jam, Bryan Adams, U2, Foo Fighters, Soundgarden, Lenny Kravitz, The Beatles, The Who a mnoho dalších.

http://bandzone.cz/electric

SIMPLY COVER BAND

Je kapela složená z profesionálních muzikantů s dlouholetými zkušenostmi. V jejím čele stojí vitální zpěvačka, která účinkuje v mnoha pražských muzikálech (Miss Saigon) a na prknech plzeňských divadel. Publikum se může těšit na moderní poprockové skladby oblíbených světových kapel.

https://www.facebook.com/simplycoverPOPROCK

ILL FISH

Rocková kapela ILL Fish má za sebou více jak 13 let působení na klubové a festivalové scéně v Evropě a pravidelně se umisťuje na předních místech v hudebních soutěžích, jako jsou například Jim Beam Music, Jack Daniels Contest nebo Coca Cola Popstar.

V ČR, Německu a Švýcarsku ILL Fish pravidelně ohromují klubové i festivalové obecenstvo svojí přímočarostí a dynamikou. Skupina zatím vydala v ČR tři alba "Live from Pilsen radio" (2004), "Another Wine" (2006) a “Reshaped” (2010). Nyní dokončuje své nové EP, k němuž chystá sérii koncertů.

http://www.illfish.cz/index.php?stranka=news

NAKED ILLUSION

Naked Illusion (*2013) je čtveřice sympaťáků okolo šikovné zpěvačky Karolíny s původní tvorbou a anglicky zpívanými texty. Před návštěvníky svých koncertů rozhodně nic neskrývají, ale dokonce ani nechtějí ošálit jejich smysly. Naopak nabízejí autenticky pojatý, ale srozumitelný a melodický rockový nářez.

http://www.nakedillusion.cz/

Hookers and Covers

Hookers & Covers to jsou moderní rockové songy prezentované v přeshraničním obsazení se zárukou kvality. Skupina se skládá ze členů známých kapel Bára Zemanová & Band (CZ), ILL Fish (CZ/USA) a Mule! (GER). Kombinace pěti členů vzdává decibely hold nejlepším super hitům rock-pop scény posledního desetiletí. Proto najdeme v repertoáru Hookers & Covers superhity od kapel Green Day, Foo Fighters, Nickelback, The Offspring, Kings of Leon, Lenny Kravitz atd. Při této show budete mít v krvi tu správnou dávku energie a porci nejznámějších hitů v ušních bubínkách.

https://www.facebook.com/hookersandcovers/

Město Plzeň

Partneři Olympijského parku Plzeň

Generální partneři

Oficiální partneřiGenerální mediální partner

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři