ZAVŘÍT
Sportovní portál města Plzně

Volnočasové aktivity, které vám zpříjemní čekání na Vánoce

REDAKCE

Už se nemůžete dočkat Vánoc a nebaví vás trávit čas pouze po obchodních centrech nebo doma? Chcete si zasportovat nebo si odpočinout a nevíte kam vyrazit? My vám přinášíme několik tipů, kam se můžete v Plzni vydat za sportem, odpočinkem ale i zábavou.

Bouldering


Líbí se vám horolezectví, ale nemáte dostatek odvahy, potřebné vybavení nebo nejste v dostatečné kondici? Zkuste pro začátek vyrazit na boulderové stěny. Jsou nižší než klasické horolezecké stěny a leze se na nich bez jištění, nepotřebujete tudíž pro začátek žádné speciální vybavení. Pádů se ale bát nemusíte, okolí pod stěnou je vždy vybaveno měkkou dopadovou plochou. V Plzni můžete na bouldering zajít například do Sportcentra Koloseum v Sokolovské ulici 76, do sportovního klubu Rock 'n' Wall v Sadech 5. května 24 nebo třeba do nově otevřeného Lezeckého centra V16 v Kollárově ulici 19, kde aktuálně probíhají i lezecké tréninky s instruktory a to vždy v úterý a pátek.

Bruslení

Pořádnou lyžovačku si v Plzni asi jen tak neužijete, ale zato bruslení ano. Na hodiny volného bruslení můžete zajít třeba do tréninkové haly Home Monitoring Arény nebo do Kooperativa Areny na Košutce.


Home Monitoring Aréna nabízí bruslení pro veřejnost například v sobotu 2. 12. od 10:00 do 11:30 nebo v neděli 3. 12. v čase od 12:30 do 14:00. Vstupné pro dospělé činí 30 Kč a pro děti od 6 do 15 let 20 Kč.

Aktuální termíny volného bruslení - Zimní stadion Plzeň

Zabruslit si můžete přijít také na Zimní Stadion Košutka. Aktuálně jsou pro veřejnost vypsány termíny v sobotu 2. 12. od 12:45 do 14:15 a v neděli 3. 12. od 13:15 do 14:45. Cena vstupu je pro dospělé 50 Kč a pro děti do 12 let 40 Kč.

Bruslení pro veřejnost -  Kooperativa Arena

Wellness

Ani na odpočinek by se zapomínat nemělo. Máte-li chuť si užít pořádnou dávku odpočinku, zkuste zajít třeba do Antických a Egyptských lázní, které nalezne na Bolevecké návsi v Plzni. Najdete zde bazén se slanou vodou a protiproudem, parní kabinu s vonnými esencemi, infrasaunu, solnou saunu a další.


Vzpruhu vám dodá zajisté také oblíbená thajská masáž. Je známo, že spojuje prvky jógy s prvky akupresury a tak se můžete těšit na pořádné protažení. Thajská masáž je vhodnou volbou i pro sportovce, pomáhá také odstraňovat bolesti svalů a zad a přispívá k rovnováze energie celého těla

V Plzni nabízí thajskou masáž například Salon Samui na náměstí Republiky 360 nebo Relax Studio v Galerii Slovany.

Další masážní salony v Plzni

Hledáte další inspiraci, jak využít váš volný čas? Podívejte se také na nabídku ostatních plzeňských sportovišť nebo si prohlédněte kalendář sportovních událostí v Plzni.

Nový příspěvek

Pro přidání příspěvku se musíš nejdřív přihlásit nebo zaregistrovat

ODEBÍRAT ČLÁNKY E-MAILEM

Pravidelný přísun informací o sportování v Plzni

Ahoj, když si u nás vypneš blokování reklam, umožníš poskytovat SportCentral i nadále zdarma. Děkujeme za zvážení :-)[x]