ZAVŘÍT
Sportovní portál města Plzně

Systém přidělování finanční podpory sportovním akcím v Plzni

REDAKCE

Město Plzeň vypisuje dotační program na podporu tělovýchovy a sportu, kde je možné žádat také o podporu na sportovní akci. V tomto titulu se dohromady rozděluje přes 10 mil. Kč a na podporu sportovních akcí bylo letos vyčleněno přes 1 mil. Kč. Žádosti se podávají každoročně v měsíci lednu a schvaluje je Komise pro sport a mládež Rady města Plzně, následně Rada města Plzně a Zastupitelstvo města Plzně. Veškeré informace k podání žádosti jsou na www.plzen.eu v oblasti Granty a dotace. 

Další možnosti získání finanční podpory na sportovní akce je přes záštitu radního pro sport Petra Chvojky. Zde je možno podávat žádosti od začátku roku až do vyčerpání alokované částky. 

Žádost o finanční podporu na sportovní akci se doručuje přímo radnímu pro sport nebo je možné doručit na Odbor sportu MMP. Následně je žádost posouzena radním pro sport a vedoucím odboru sportu a navržena k podpoření či nepodpoření. V dalším kole se schvaluje výše podpory. 

Neexistuje jednotný formulář pro podávání žádosti, je pouze nutné uvést kompletní specifikaci žadatele, název a popis sportovní akce, rozpočet sportovní akce a žádanou částku.

Ing. Přemysl Švarc
vedoucí Odboru sportu

Pdf ke stažení

Nový příspěvek

Pro přidání příspěvku se musíš nejdřív přihlásit nebo zaregistrovat

ODEBÍRAT ČLÁNKY E-MAILEM

Pravidelný přísun informací o sportování v Plzni

Ahoj, když si u nás vypneš blokování reklam, umožníš poskytovat SportCentral i nadále zdarma. Děkujeme za zvážení :-)[x]