ZAVŘÍT
SPORTLER
for sports
GRUPPEN
teams, clubs
SPORTANLAGEN
anywhere in the world
SPORTEVENTS
trainings, ...
TRAINERS
and instructors
RABATTE
at venues
23% people miss a sports buddy
How can SportCentral help you?
Find people looking for buddies
Tell who you are looking for
Get in touch
Do sports together
Organize your team or club
How can SportCentral help you?
Communication among members
Organize trainings, matches, ...
Recruit new members
Space for your photos and docs
Choose where you do sports
How can SportCentral help you?
Worldwide venues search
Find out where your friends go
Get deals and discounts
Rate venues
Discover sports events near you
How can SportCentral help you?
Choose from hundreds of events
Tournaments, races, trainings, ...
900+ sports to pick from
Organize even your own event
Choose your trainer
How can SportCentral help you?
Get expert guidance
Trainers, coaches, instructors
Find out who trains your friends
Hire trainer
Anmelden Registrieren
Hinzufügen
Suchen
SPORTLER
for sports
GRUPPEN
teams, clubs
SPORTANLAGEN
anywhere in the world
SPORTEVENTS
trainings, ...
RABATTE
at venues
TRAINERS
and instructors

MAGAZIN TV Über uns
Sign out

Ladíme SportCentral k dokonalosti – 11 skvělých novinek

Za poslední dobu jsme toho na SportCentralu hodně vylepšili. A nemůžeme se dočkat, až se o to s vámi podělíme!

 

1. Responzivní design

Naší největší novinkou je responzivní design, díky kterému si naši uživatelé mohou pohodlně prohlížet SportCentral nejen na počítači nebo notebooku, ale také na svém smartphonu či tabletu. Responzivní design zajišťuje, že se rozvržení portálu mění v závislosti na velikosti displeje zařízení, které zrovna používáte. To znamená, že už nemusíte donekonečna rolovat, přibližovat či oddalovat. Vždy máte SportCentral ve správném zobrazení. Věříme, že se vám náš portál teď používá zase o něco lépe.

 

         

 

2. Zprávy

Nově si s ostatními uživateli SportCentralu můžete posílat přímé zprávy. Pokud máte tým, můžete si psát i skupinově.

 

 

3. Livechat

Protože se stále snažíme zdokonalovat zákaznický servis a zpříjemňovat vám používání SportCentralu, zavedli jsme livechat. Kdykoliv si s něčím nebudete vědět rady, neváhejte se na nás obrátit. Ve spodním rohu našeho portálu najdete okénko, do kterého nám můžete napsat. Naše milé kolegyně vám velmi rády pomohou.

 

 

 

4. Atraktivnější přehled událostí a slev

Dříve měl přehled událostí podobu tabulkového výpisu. Ale protože ho chtěl náš programátor Kuba trošku zkrášlit, zobrazuje se vám teď barevně s obrázky. Přednostně jsou pak řazeny události aktuálnější či s větší relevancí.

 

 

A co slevy? Ty byly kdysi prezentovány hromadně formou tabulky. Nyní jsou už zobrazovány vždy pro jednotlivá sportoviště zvlášť a jsou nashlukovány do samostatného rámečku.

 

 

5. Přitažlivější profil událostí a týmů

Pozadí na detailu týmu už nikdy nebude nudné! Udělejte si ho přesně podle vašeho gusta a nahrajte si tam vaši oblíbenou fotografii.

 

 

6. Soukromé události

Pokud vytváříte událost, máte nyní možnost v rozšířeném nastavení zaškrtnout, aby byla neveřejná. Díky tomu ji potom uvidí pouze lidé, kteří se účastní vaší sportovní akce nebo na ni byli pozváni. Nezobrazí se ani v přehledu událostí. V nastavení události si můžete zvolit nejen to, zda je událost soukromá, ale můžete na ni rovněž pozvat členy týmu nebo zaškrtnout, zda se na ni hledají účastníci.

 

 

7. Události – rozpis

Pro organizátory sportovních akcí jsme připravili ještě další novinku a tou je doplnění rozpisu a výsledků událostí o poznámky. Když zadáváte výsledky, můžete si, kromě toho, kdo a s kým hraje, doplnit v poznámce například i čas.

 

 

8. Týmy – hromadná zpráva členům

Vedoucí týmu má nyní možnost rozeslat hromadnou zprávu všem členům týmu. Zprávu můžete poslat celému týmu nebo vybrat jen některé členy.

 

 

9. Španělština

Jelikož máme globální ambice, rozšířili jsme naši mezinárodní verzi SportCentral.com o další jazyk. K češtině a angličtině tak nyní přibyla i španělština.

 

10. Automatické rozpoznávání oblíbených sportů, sportovišť, ...

Na SportCentralu si můžete sami nastavit oblíbené sporty, týmy, místa, kamarády a sportoviště, podle toho, co vás zajímá. Nově vám ale také SportCentral vytváří další oblíbené na základě toho, na jaké události často chodíte, kde a jak sportujete a komu fandíte. Na pozadí vám tyto nové „oblíbené“ potom sám dopřiřadí. V aktivitě se vám tak nyní zobrazuje více věcí, které by vás mohly zajímat. Pokud by vám to však takto nevyhovovalo, v nastavení si to můžete samozřejmě kdykoliv změnit.

 

11. Vylepšená mapa webu

Mapa webu je vlastně takový přehled o navigační struktuře SportCentralu, který pomáhá zejména vyhledávačům. Nově jsme ji doplnili o spoustu dalších položek.

 

 

Líbí se vám novinky, které jsme si pro vás připravili? Uvítali byste ještě nějaká další vylepšení? Dejte nám o tom vědět. S nadšením zvážíme každý nápad. A protože vám rádi děláme radost, už teď pracujeme na dalších novinkách, abychom vám používání SportCentralu opět o trochu (víc) zpříjemnili.

 

 

Neuer Beitrag

Um Beiträge zu posten musst du dich erst registrieren oder anmelden

Hello, if you disable ad blocking, you will help SportCentral to remain free. Thank you for your consideration :-)[x]