ZAVŘÍT
PARŤÁCI
na sportování
SKUPINY
týmy, kluby
SPORTOVIŠTĚ
největší český katalog
UDÁLOSTI
tréninky, turnaje
TRENÉŘI
a instruktoři
VÝHODY
na sportování
23% lidí nemá s kým sportovat
Jak ti pomůže SportCentral?
Prohlédni si, kdo hledá kamarády
Uveď, koho hledáš ty
Domluvte se, kdy a kde se potkáte
Sportujte společně
Zorganizuj svůj tým nebo partu
Jak ti pomůže SportCentral?
Komunikace mezi členy
Organizace tréninků, zápasů,...
Nábor nových členů
Místo pro fotky, dokumenty,...
Rezervace a výběr sportoviště bez námahy?
Zkus SportCentral.
Největší přehled sportovišť v ČR
Rezervuj svou aktivitu snadno, rychle a zdarma
Získej slevy a výhody
Vše zařídíš na jednom místě
Zjisti, co se koná ve tvém okolí
Jak ti pomůže SportCentral?
Vybírej ze stovek sportovních akcí
Turnaje, závody, tréninky a další
900 a více sportů
Zorganizuj i svoji vlastní událost
Vyber si svého trenéra
Jak ti pomůže SportCentral?
Sportuj pod zkušeným vedením
Trenéři, instruktoři, cvičitelé
Zjisti, s kým cvičí kamarádi
Objednej se
Přihlásit Registrovat
Přidat
Hledat
PARŤÁCI
na sportování
SKUPINY
týmy, kluby
SPORTOVIŠTĚ
největší český katalog
UDÁLOSTI
tréninky, turnaje
VÝHODY
na sportování
TRENÉŘI
a instruktoři

MAGAZÍN TV O nás
Odhlásit

Ladíme SportCentral k dokonalosti – 11 skvělých novinek

Za poslední dobu jsme toho na SportCentralu hodně vylepšili. A nemůžeme se dočkat, až se o to s vámi podělíme!

 

1. Responzivní design

Naší největší novinkou je responzivní design, díky kterému si naši uživatelé mohou pohodlně prohlížet SportCentral nejen na počítači nebo notebooku, ale také na svém smartphonu či tabletu. Responzivní design zajišťuje, že se rozvržení portálu mění v závislosti na velikosti displeje zařízení, které zrovna používáte. To znamená, že už nemusíte donekonečna rolovat, přibližovat či oddalovat. Vždy máte SportCentral ve správném zobrazení. Věříme, že se vám náš portál teď používá zase o něco lépe.

 

         

 

2. Zprávy

Nově si s ostatními uživateli SportCentralu můžete posílat přímé zprávy. Pokud máte tým, můžete si psát i skupinově.

 

 

3. Livechat

Protože se stále snažíme zdokonalovat zákaznický servis a zpříjemňovat vám používání SportCentralu, zavedli jsme livechat. Kdykoliv si s něčím nebudete vědět rady, neváhejte se na nás obrátit. Ve spodním rohu našeho portálu najdete okénko, do kterého nám můžete napsat. Naše milé kolegyně vám velmi rády pomohou.

 

 

 

4. Atraktivnější přehled událostí a slev

Dříve měl přehled událostí podobu tabulkového výpisu. Ale protože ho chtěl náš programátor Kuba trošku zkrášlit, zobrazuje se vám teď barevně s obrázky. Přednostně jsou pak řazeny události aktuálnější či s větší relevancí.

 

 

A co slevy? Ty byly kdysi prezentovány hromadně formou tabulky. Nyní jsou už zobrazovány vždy pro jednotlivá sportoviště zvlášť a jsou nashlukovány do samostatného rámečku.

 

 

5. Přitažlivější profil událostí a týmů

Pozadí na detailu týmu už nikdy nebude nudné! Udělejte si ho přesně podle vašeho gusta a nahrajte si tam vaši oblíbenou fotografii.

 

 

6. Soukromé události

Pokud vytváříte událost, máte nyní možnost v rozšířeném nastavení zaškrtnout, aby byla neveřejná. Díky tomu ji potom uvidí pouze lidé, kteří se účastní vaší sportovní akce nebo na ni byli pozváni. Nezobrazí se ani v přehledu událostí. V nastavení události si můžete zvolit nejen to, zda je událost soukromá, ale můžete na ni rovněž pozvat členy týmu nebo zaškrtnout, zda se na ni hledají účastníci.

 

 

7. Události – rozpis

Pro organizátory sportovních akcí jsme připravili ještě další novinku a tou je doplnění rozpisu a výsledků událostí o poznámky. Když zadáváte výsledky, můžete si, kromě toho, kdo a s kým hraje, doplnit v poznámce například i čas.

 

 

8. Týmy – hromadná zpráva členům

Vedoucí týmu má nyní možnost rozeslat hromadnou zprávu všem členům týmu. Zprávu můžete poslat celému týmu nebo vybrat jen některé členy.

 

 

9. Španělština

Jelikož máme globální ambice, rozšířili jsme naši mezinárodní verzi SportCentral.com o další jazyk. K češtině a angličtině tak nyní přibyla i španělština.

 

10. Automatické rozpoznávání oblíbených sportů, sportovišť, ...

Na SportCentralu si můžete sami nastavit oblíbené sporty, týmy, místa, kamarády a sportoviště, podle toho, co vás zajímá. Nově vám ale také SportCentral vytváří další oblíbené na základě toho, na jaké události často chodíte, kde a jak sportujete a komu fandíte. Na pozadí vám tyto nové „oblíbené“ potom sám dopřiřadí. V aktivitě se vám tak nyní zobrazuje více věcí, které by vás mohly zajímat. Pokud by vám to však takto nevyhovovalo, v nastavení si to můžete samozřejmě kdykoliv změnit.

 

11. Vylepšená mapa webu

Mapa webu je vlastně takový přehled o navigační struktuře SportCentralu, který pomáhá zejména vyhledávačům. Nově jsme ji doplnili o spoustu dalších položek.

 

 

Líbí se vám novinky, které jsme si pro vás připravili? Uvítali byste ještě nějaká další vylepšení? Dejte nám o tom vědět. S nadšením zvážíme každý nápad. A protože vám rádi děláme radost, už teď pracujeme na dalších novinkách, abychom vám používání SportCentralu opět o trochu (víc) zpříjemnili.

 

 

Nový příspěvek

Pro přidání příspěvku se musíš nejdřív přihlásit nebo zaregistrovat

Ahoj, když si u nás vypneš blokování reklam, umožníš poskytovat SportCentral i nadále zdarma. Děkujeme za zvážení :-)[x]