ZAVŘÍT
SPORTLER
for sports
GRUPPEN
teams, clubs
SPORTANLAGEN
anywhere in the world
SPORTEVENTS
trainings, ...
TRAINERS
and instructors
RABATTE
at venues
23% people miss a sports buddy
How can SportCentral help you?
Find people looking for buddies
Tell who you are looking for
Get in touch
Do sports together
Organize your team or club
How can SportCentral help you?
Communication among members
Organize trainings, matches, ...
Recruit new members
Space for your photos and docs
Choose where you do sports
How can SportCentral help you?
Worldwide venues search
Find out where your friends go
Get deals and discounts
Rate venues
Discover sports events near you
How can SportCentral help you?
Choose from hundreds of events
Tournaments, races, trainings, ...
900+ sports to pick from
Organize even your own event
Choose your trainer
How can SportCentral help you?
Get expert guidance
Trainers, coaches, instructors
Find out who trains your friends
Hire trainer
Anmelden Registrieren
Hinzufügen
Suchen
SPORTLER
for sports
GRUPPEN
teams, clubs
SPORTANLAGEN
anywhere in the world
SPORTEVENTS
trainings, ...
RABATTE
at venues
TRAINERS
and instructors

MAGAZIN TV Über uns
Sign out

Evropská špička v aerobiku a Hip Hopu míří na ME do Karlových Varů

O sportech

Ti nejlepší závodníci z celé Evropy ve sportovním aerobiku a také v Hip Hopu se utkají 24. – 28. května na FISAF International Fitness & HIP HOP UNITE Championships 2016 ve Spa hotelu Thermal v Karlových Varech. Po čtyřech letech se opět vrací organizace mistrovství Evropy na domácí půdu, kde bude ČR reprezentovat 470 závodníků ve všech věkových i soutěžních kategoriích. Velké ambice na medailové umístění mají dvě nové závodnice v kategorii dospělých – Adéla Citová a Tereza Kudláčková – a především Kristýna Zahradníčková, která nám z posledního ME přivezla stříbrnou medaili!

Na své velké finále se připravují špičky z Belgie, Dánska, Finska, Francie, Holandska, Itálie, Maďarska, Německa, Polska, Ruska, Švýcarska a svá horká želízka v ohni bude mít samozřejmě i obávaný lídr v tomto sportu – Česká republika.  Češi jsou i letos obávanými soupeři. Náš tým totiž na posledních mistrovstvích Evropy potvrdil, že je světovou špičkou ve sportovním aerobiku. Z evropského šampionátu, který se konal loni v nizozemském Dordrechtu, přivezl domů 19 zlatých a celkově 48 medailí! Naši závodníci tak dosáhli na nejvíce kovů ze všech 12 zúčastněných zemí.

„Český tým potvrdil svou vedoucí evropskou pozici‎ v tomto sportu a obrovské množství medailí, zejména v kategoriích kadetů a juniorů, nám dává velké naděje na úspěchy v letošním mistrovství. Doufáme, že letos naši závodníci ve všech kategoriích zabojují o přední příčky,“ říká Jana Havrdová, prezidentka Českého svazu aerobiku a fitness FISAF.cz.

Ve většině zemí teď probíhají národní nominační závody a ti nejlepší z každé země se přijedou utkat nejprve v květnu na mistrovství Evropy v Karlových Varech a potom v říjnu na mistrovství světa ve Vídni,” říká Jana Havrdová, prezidentka Českého svazu aerobiku a fitness FISAF.cz.

Nejširší veřejnost je srdečně zvána 24.–28. května do Spa Hotelu Thermal v Karlových Varech, kde opravdu nebude nouze o netradiční sportovní zážitky: První tři dny se bude soutěžit ve sportovním aerobiku (kategorie mužů, žen, párů a trií) a fitness (fitness aerobic grande a petite a fitness step grande a petite). Ve všech uvedených disciplínách uvidíme kadety (11–13 let), juniory (14–16 let) a dospělé (nad 17 let). Druhé dva dny se sportovní účastníci promění v taneční účastníky evropského šampionátu a bude se soutěžit v Hip Hop kategoriích (small crews, big crews a battles). I zde se utkají různé věkové kategorie: kadeti, junioři, dospělí a nově také senioři (nad 35 let). První tři ve všech seniorských kategoriích obdrží tzv. prize money.

Záštitu nad touto velkou sportovní akcí přijali: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka, předseda České unie sportu, hejtman Karlovarského kraje, a akci podporuje také Magistrát města Karlovy Vary. Ti všichni vás spolu s organizátory zvou do Spa Hotelu Thermal povzbudit naše závodníky.

Více o FISAF International Fitness & HIP HOP UNITE Championships 2016: http://fisaf.cz/kalendar-zavodu/zavody-me-2016/

Aktuální výsledky a průběh ME: https://www.facebook.com/fisaf.cz/

Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz patří mezi nejaktivnější sportovní svazy v ČR. Sdružuje na 80 sportovních klubů, 2 500 aktivních členů a každoročně pořádá přibližně 40 sportovních soutěží. Jeho reprezentační týmy patří mezi nejúspěšnější na světě. Je nejstarší vzdělávací organizací v oblasti fitness a zaštiťuje celorepublikové osvětové projekty Děti na startu a Česko se hýbe. Více na www.fisaf.cz 

Neuer Beitrag

Um Beiträge zu posten musst du dich erst registrieren oder anmelden

Hello, if you disable ad blocking, you will help SportCentral to remain free. Thank you for your consideration :-)[x]