ZAVŘÍT
PARŤÁCI
na sportování
SKUPINY
týmy, kluby
SPORTOVIŠTĚ
největší český katalog
UDÁLOSTI
tréninky, turnaje
TRENÉŘI
a instruktoři
VÝHODY
na sportování
23% lidí nemá s kým sportovat
Jak ti pomůže SportCentral?
Prohlédni si, kdo hledá kamarády
Uveď, koho hledáš ty
Domluvte se, kdy a kde se potkáte
Sportujte společně
Zorganizuj svůj tým nebo partu
Jak ti pomůže SportCentral?
Komunikace mezi členy
Organizace tréninků, zápasů,...
Nábor nových členů
Místo pro fotky, dokumenty,...
Rezervace a výběr sportoviště bez námahy?
Zkus SportCentral.
Největší přehled sportovišť v ČR
Rezervuj svou aktivitu snadno, rychle a zdarma
Získej slevy a výhody
Vše zařídíš na jednom místě
Zjisti, co se koná ve tvém okolí
Jak ti pomůže SportCentral?
Vybírej ze stovek sportovních akcí
Turnaje, závody, tréninky a další
900 a více sportů
Zorganizuj i svoji vlastní událost
Vyber si svého trenéra
Jak ti pomůže SportCentral?
Sportuj pod zkušeným vedením
Trenéři, instruktoři, cvičitelé
Zjisti, s kým cvičí kamarádi
Objednej se
Přihlásit Registrovat
Přidat
Hledat
PARŤÁCI
na sportování
SKUPINY
týmy, kluby
SPORTOVIŠTĚ
největší český katalog
UDÁLOSTI
tréninky, turnaje
VÝHODY
na sportování
TRENÉŘI
a instruktoři

MAGAZÍN TV O nás
Odhlásit

HC Plzeň x DHC Plzeň - 1. liga žen

| ZÁPAS | TJ Lokomotiva Plzeň | Uplynulá
Zápas
Úslavská 75, Plzeň
Pondělí 11.9.2017
17:00 - 19:00

Organizuje

Správce SportCentral

Popis

Dalším historickým mezníkem v dějinách našeho klubu je vstup do 1. ligy žen. A není náhodou, že se pár chytrých hlav dalo dohromady právě na DHC Plzeň.

Po dlouhých letech, kdy plzeňská ženská házená ve starších kategoriích trpěla neschopností a neochotou se na něčem kloudném dohodnout, se spojily dvě tréninkové skupiny - starší dorostenky DHC (tréninková skupina T. Jiskry a D. Franze) s ženami HK Slavie VŠ pod vedením J. Galuškové a vytvořily životaschopný projekt - ženy DHC Plzeň. Pětadvacetičlenný kádr družstva tvoří mladé hráčky, které doma mají velké množství mládežnických medailí.

Spolu zatím prošly letním soustředěním v Nýrsku a několika přípravnými zápasy. Zatím se poznávají po všech stránkách. V běžném roce budou trénovat 5x týdně.Připraveny jsou i specializované tréninky s fitness trenérkou nebo atletem. Připravuje se spolupráce s fyzioterapeutkou. Tým disponuje spoustou ostrých a pohyblivých spojek, šikovnými křídly, tvrdými pivoty i dobrými brankářkami. Přes své mládí mají všechny hráčky odehráno spoustu těžkých zápasů, i když často jen v mládežnických kategoriích.

Ke svému prvnímu zápasu nastoupí ženy DHC sice na půdě soupeře, ale přesto v Plzni. První kolo přináší totiž hned plzeňské derby s městským rivalem HC v pondělí 11.9. v 17:00 v hale na Lokomotivě. Družstvo DHC nastoupí ve zbrusu nových dresech, jejichž design navrhla brankářka A.Jiskrová a do kterých se během letošní sezony převléknou všechna družstva DHC od minižaček po ženy. Na nových dresech jsou v grafickém motivu znázorněny všechny plzeňské dominanty - plzeňská věž, pivovarská brána, plzeňské řeky. Házená má své zastoupení v symbolu míče. I tímto krokem se DHC zařazuje po bok předních českých týmů, protože mládežnickými výsledky už tam pár let je.

A jaký je cíl nejstaršího družstva na DHC ? Zkuste se sami zamyslet! HK Slavia byla loni druhá v 1. lize žen, dorostenky DHC už mají medaili ze všech mládežnických kategorií. Co asi může být cílem takové skupiny hráček pod vedením lehce šílených trenérů????

Kdo nevěří, ať nikam neběhá a přijde se podívat 11.9. na Lokomotivu nebo na první domácí střetnutí 24.9. v 16:00 s „béčkem" interligového Zlína. Pro všechny fanoušky, kteří zavítají na první domácí utkání bude připraveno malé překvapení!

Ahoj, když si u nás vypneš blokování reklam, umožníš poskytovat SportCentral i nadále zdarma. Děkujeme za zvážení :-)[x]