XIX. ročník hanušovických volejbalových smíšených deblů
| Hanušovice, Olomoucký kraj | Uplynulá
Nový příspěvek
Pro přidání příspěvku se musíš nejdřív přihlásit nebo zaregistrovat
Všichni jsou již přihlášení závazně, zůstává volné poslední 16.místo.
Přihlášeni:
1. Radek Janků, Dáša Rybková (Lanškroun)
2. Honza Diviš (Bludov), Bety Blaťáková (Chromeč)
3. Bronislav Císař, Eva Hasalová (Skalička)
4. Radim Škvára, Broňa Valentová (Přerov)
5. Tomáš Juřík (Val. Mez.), Jolana Štěpaníková (Rožnov p.R.)
6. Milan Novák, Kateřina Zbranková (TJ Slavoj Loštice)
7. Matěj Chovanec,Ludmila Chovancová (Medlov)
8. Vojtěch Bahounek, Adéla Tempírová (Skalička)
9. Richard a Klaudie Pátkovi (Mohelnice)
10. Radek Linhart, Tereza Nakládalová (Loštice)
11. Lukáš Marks, Pavlína Krmelová (Loštice)
12. Dvořáček Jakub, Michaela Rotterová (Šumperk)
13. Šíp Daniel, Adamcová Martina (Zábřeh n/M)
14. Hamala Matěj, Pumprlová Martina (Zábřeh n/M)
15. Jan Bilanský, Nela Kolářová (Zábřeh n/M)
16.
před 7 roky
na poslední místo je zájemce a hledá do páru partnerku či "neskákajícího" partnera. má někdo zájem?
před 7 roky
Zobrazit 3 komentářů
Kdyz bude nejhůř, tak budeme mit s sebou zase naši 14letou Kačku
před 7 roky
tak už to zase není aktuální. zájemce už není
před 7 roky
ale díky za reakci
před 7 roky
Jedno jediné a poslední místo na tuto neděli.
Aktuální seznam závazně přihlášených:
1. Radek Janků, Dáša Rybková (Lanškroun)
2. Honza Diviš (Bludov), Bety Blaťáková (Chromeč)
3. Bronislav Císař, Eva Hasalová (Skalička)
4. Radim Škvára, Broňa Valentová (Přerov)
5. Tomáš Juřík (Val. Mez.), Jolana Štěpaníková (Rožnov p.R.)
6. Milan Novák, Kateřina Zbranková (TJ Slavoj Loštice)
7. Matěj Chovanec,Ludmila Chovancová (Medlov)
8. Vojtěch Bahounek, Adéla Tempírová (Skalička)
9. Richard a Klaudie Pátkovi (Mohelnice)
10. Radek Linhart, Tereza Nakládalová (Loštice)
11. Lukáš Marks, Pavlína Krmelová (Loštice)
12. Dvořáček Jakub, Michaela Rotterová (Šumperk)
13. Šíp Daniel, Adamcová Martina (Zábřeh n/M)
14. Hamala Matěj, Pumprlová Martina (Zábřeh n/M)
Rezervace:
15. Jan Bilanský, Nela Kolářová (Zábřeh n/M)
16.
před 7 roky
tak zaplní někdo před losem poslední 2 volná místa?
před 7 roky
Poslední 2 volná místa na listopadový turnaj.
Aktuální seznam závazně přihlášených:
1. Radek Janků, Dáša Rybková (Lanškroun)
2. Honza Diviš (Bludov), Bety Blaťáková (Chromeč)
3. Bronislav Císař, Eva Hasalová (Skalička)
4. Radim Škvára, Broňa Valentová (Přerov)
5. Tomáš Juřík (Val. Mez.), Jolana Štěpaníková (Rožnov p.R.)
6. Milan Novák, Kateřina Zbranková (TJ Slavoj Loštice)
7. Matěj Chovanec,Ludmila Chovancová (Medlov)
8. Vojtěch Bahounek, Adéla Tempírová (Skalička)
9. Richard a Klaudie Pátkovi (Mohelnice)
10. Radek Linhart, Tereza Nakládalová (Loštice)
11. Lukáš Marks, Pavlína Krmelová (Loštice)
12. Dvořáček Jakub, Michaela Rotterová (Šumperk)
Rezervace:
13. Šíp Daniel, Adamcová Martina (Zábřeh n/M)
14. Hamala Matěj, Pumprlová Martina (Zábřeh n/M)
15.
16.
před 7 roky
Poslední 4 volná místa na listopadový turnaj.
Aktuální seznam závazně přihlášených:
1. Radek Janků, Dáša Rybková (Lanškroun)
2. Honza Diviš (Bludov), Bety Blaťáková (Chromeč)
3. Bronislav Císař, Eva Hasalová (Skalička)
4. Radim Škvára, Broňa Valentová (Přerov)
5. Tomáš Juřík (Val. Mez.), Jolana Štěpaníková (Rožnov p.R.)
6. Milan Novák, Kateřina Zbranková (TJ Slavoj Loštice)
7. Matěj Chovanec,Ludmila Chovancová (Medlov)
8. Vojtěch Bahounek, Adéla Tempírová (Skalička)
9. Richard a Klaudie Pátkovi (Mohelnice)
10. Radek Linhart, Tereza Nakládalová (Loštice)
11. Lukáš Marks, Pavlína Krmelová (Loštice)
Rezervace:
12. Dvořáček Jakub, Michaela Rotterová (Šumperk)
13.
14.
15.
16.
před 7 roky
Poslední 4 volná místa na listopadový turnaj.
Aktuální seznam závazně přihlášených:
1. Radek Janků, Dáša Rybková (Lanškroun)
2. Honza Diviš (Bludov), Bety Blaťáková (Chromeč)
3. Bronislav Císař, Eva Hasalová (Skalička)
4. Radim Škvára, Broňa Valentová (Přerov)
5. Tomáš Juřík (Val. Mez.), Jolana Štěpaníková (Rožnov p.R.)
6. Milan Novák, Kateřina Zbranková (TJ Slavoj Loštice)
7. Matěj Chovanec,Ludmila Chovancová (Medlov)
8. Vojtěch Bahounek, Adéla Tempírová (Skalička)
9. Richard a Klaudie Pátkovi (Mohelnice)
10. Radek Linhart, Tereza Nakládalová (Loštice)
11. Lukáš Marks, Pavlína Krmelová (Loštice)
Rezervace:
12. Michaela Rotterová
13.
14.
15.
16.
před 7 roky
Všechny rezervace již byly potvrzeny platbou. Zbývá 7 volných míst.
Aktuální seznam závazně přihlášených:
1. Radek Janků, Dáša Rybková (Lanškroun)
2. Honza Diviš (Bludov), Bety Blaťáková (Chromeč)
3. Bronislav Císař, Eva Hasalová (Skalička)
4. Radim Škvára, Broňa Valentová (Přerov)
5. Tomáš Juřík (Val. Mez.), Jolana Štěpaníková (Rožnov p.R.)
6. Milan Novák, Kateřina Zbranková (TJ Slavoj Loštice)
7. Matěj Chovanec,Ludmila Chovancová (Medlov)
8. Vojtěch Bahounek, Adéla Tempírová (Skalička)
9. Richard a Klaudie Pátkovi (Mohelnice)
Rezervace:
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
před 7 roky
Aktuální seznam závazně přihlášených:
1. Radek Janků, Dáša Rybková (Lanškroun)
2. Honza Diviš (Bludov), Bety Blaťáková (Chromeč)
3. Bronislav Císař, Eva Hasalová (Skalička)
4. Radim Škvára, Broňa Valentová (Přerov)
5. Tomáš Juřík (Val. Mez.), Jolana Štěpaníková (Rožnov p.R.)
6. Milan Novák, Kateřina Zbranková (TJ Slavoj Loštice)
7. Matěj Chovanec,Ludmila Chovancová (Medlov)
Rezervace:
8. Vojtěch Bahounek, Adéla Tempírová (Skalička)
9. Richard a Klaudie Pátkovi (Mohelnice)
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
před 7 roky
dnes je hodně "přihlašovací" den a seznam účastníků se nám zaplňuje. takže přihlášené páry bez zaplacení startovného mají rezervaci jen do středy tohoto týdne. poté rezervaci zrušíme. ale můžete se později přihlásit znovu, pokud bude ještě volné místo.
před 7 roky
Aktuální seznam závazně přihlášených:
1. Radek Janků, Dáša Rybková (Lanškroun)
2. Honza Diviš (Bludov), Bety Blaťáková (Chromeč)
3. Bronislav Císař, Eva Hasalová (Skalička)
4. Radim Škvára, Broňa Valentová (Přerov)
5. Tomáš Juřík (Val. Mez.), Jolana Štěpaníková (Rožnov p.R.)
Rezervace:
6. Milan Novák, Kateřina Zbranková (TJ Slavoj Loštice)
7. Richard a Klaudie Pátkovi (Mohelnice)
8. Vojtěch Bahounek, Adéla Tempírová (Skalička)
9. Matěj Chovanec,Ludmila Chovancová (Medlov)
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
před 7 roky
Aktuální seznam závazně přihlášených:
1. Radek Janků, Dáša Rybková (Lanškroun)
2. Honza Diviš (Bludov), Bety Blaťáková (Chromeč)
3. Bronislav Císař, Eva Hasalová (Skalička)
4. Radim Škvára, Broňa Valentová (Přerov)
5. Tomáš Juřík (Val. Mez.), Jolana Štěpaníková (Rožnov p.R.)
Rezervace:
6. Milan Novák, Kateřina Zbranková (TJ Slavoj Loštice)
7. Richard a Klaudie Pátkovi (Mohelnice)
8. Vojtěch Bahounek, Adéla Tempírová (Skalička)
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
před 7 roky
Aktuální seznam závazně přihlášených:
1. Radek Janků, Dáša Rybková (Lanškroun)
2. Honza Diviš (Bludov), Bety Blaťáková (Chromeč)
3. Bronislav Císař, Eva Hasalová (Skalička)
Rezervace:
3. Richard a Klaudie Pátkovi (Mohelnice)
4. Radim Škvára, Broňa Valentová (Přerov)
5. Vojtěch Bahounek, Adéla Tempírová (Skalička)
6. Milan Novák, Kateřina Zbranková (TJ Slavoj Loštice)
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
před 7 roky
Aktuální seznam závazně přihlášených:
1. Radek Janků, Dáša Rybková (Lanškroun)
2. Honza Diviš (Bludov), Bety Blaťáková (Chromeč)
Rezervace:
3. Richard a Klaudie Pátkovi (Mohelnice)
4. Bronislav Císař, Eva Hasalová (Skalička)
5. Vojtěch Bahounek, Adéla Tempírová (Skalička)
6. Milan Novák, Kateřina Zbranková (TJ Slavoj Loštice)
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
před 7 roky
Závazně přihlášeni:
1. Radek Janků, Dáša Rybková (Lanškroun)
Rezervace:
2. Bronislav Císař, Eva Hasalová (Skalička)
3. Richard a Klaudie Pátkovi (Mohelnice)
4. Honza Diviš (Bludov), Bety Blaťáková (Chromeč)
5. Vojtěch Bahounek, Adéla Tempírová (Skalička)
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
před 7 roky
Závazně přihlášeni:
1. Radek Janků, Dáša Rybková (Lanškroun)
Rezervace:
2. Bronislav Císař, Eva Hasalová (Skalička)
3. Richard a Klaudie Pátkovi (Mohelnice)
4. Honza Diviš (Bludov), Bety Blaťáková (Chromeč)
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
před 7 roky
Závazně přihlášeni:
1. Radek Janků, Dáša Rybková (Lanškroun)
Rezervace:
2. Bronislav Císař, Eva Hasalová (Skalička)
3. Richard a Klaudie Pátkovi (Mohelnice)
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
před 7 roky
Závazně přihlášeni:
1. Radek Janků, Dáša Rybková (Lanškroun)
Rezervace:
2. Bronislav Císař, Eva Hasalová (Skalička)
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
před 7 roky
Nahlasuji Císař a Hasalová ;-)
před 7 roky
potvrzuji. jste mezi rezervacemi
před 7 roky
a opět mají možnost třeba i bývalí nebo ne zcela "fit" hráči - muži, kteří mohou bez "odlepení se od země" hrát na pozici ženy
před 7 roky
prvnííííííí
před 7 roky
pozor, přátelé. ne já první. ale první přihlášení na další, letošní poslední turnaj hanušovických deblů, kterých už jsem za 19 ročníků uspořádal více než 50
před 7 roky
Neděle 20.11.2016 | 9:00 - 16:00
Otevřená pro veřejnost
ÚČASTNÍCI (10 + 6)