20. ročník florbalového turnaje ATLAS CUP 2016

Propozice 20. ročníku vánočního turnaje ATLAS CUP 2016

1. Organizátor – Florbalový klub Atlas Blansko.
2. Termín konání – 28. a 29. prosince 2016
3. Místo konání – ČR, Blansko, sportovní hala na ul. Údolní 10.
4. Organizační štáb: Martin Pivoda – ředitel turnaje, Ing. Jiří Obalil – hlavní rozhodčí, Martin Malík, Jiří Syrový – technické zabezpečení.
5. Účastníci – min. 6 a max. 16 týmů podle počtu přihlášených. Přihlašovat se můžete na níže uvedené e–mailové adrese a to do 30.11. Zájemce prosíme o zaslání kontaktních údajů na vedoucího družstva a stručné charakteristiky jeho týmu. Organizátor si vyhrazuje právo si vybrat účastníky.
6. Kontakt – e-mail: fbkatlas@email.cz, Martin Pivoda, Sloup 225, Sloup 679 13, tel. 721 414 116.
7. Prezentace – nejpozději 45 min. před prvním zápasem svého týmu. Týmy odevzdají vyplněný zápis se skutečnými jmény, příjmeními a čísly dresů.
8. Ubytování – přímo v hale možné není. Větší ubytovací kapacity v Blansku nabízí např.: Ubytovna Aquapark tel. 516 428 921, Hotel Probe tel. 516 414 987.
9. Startovné – 3.000 Kč/tým. Částka zahrnuje pronájem haly a vybavení, odměny rozhodčím, poháry, ceny… Úhrada startovného se provádí nejpozději do 05. 12. 2016 bezhotovostně na účet: 0926263023/0800, kde VS je telefonní číslo vedoucího týmu a TEXT název týmu, nebo v krajním případě v hotovosti přímo na turnaji před prvním zápasem svého týmu. Bez zaplaceného startovného nebude mužstvo moci nastoupit k utkání!!!
11. Hrací systém – případě naplnění plné kapacity 16 týmů ve 4 skupinách každý s každým, hrací doba 2×12 min hrubý čas přestávkou mezi poločasy (doba na zápas 35 min), nutnost být připraven ihned po skončení předchozího zápasu. Vítěz skupiny postupuje přímo do čtvrtfinále, týmy ze 2. a 3. míst hrají osmifinále. V play off hrací doba 2×15 min (na zápas 45 min.), při nerozhodném výsledku trestná střílení dle pravidel florbalu. Při přihlášení menšího počtu týmů bude systém upraven dle počtu přihlášených.
12. Rozhodčí – odměna za zápas 70 Kč první den, 80 Kč druhý den. Cestovné 4 Kč/km v případě užití automobilu, jinak proplacení jízdenky/nek.
13. Námitky – řeší tříčlenná komise ve složení hlavní rozhodčí turnaje, jeden rozhodčí ze zápasu a jeden člen organizačního štábu nejpozději do 10.minut po ukončení zápasu proti vkladu 500 Kč, který v případě zamítnutí propadá. Rozhodnutí komise je konečné. Herní situace v zápasech jsou plně v kompetenci rozhodčích.
14. Ceny – mužstva získávají poháry a věcné ceny popřípadě menší finanční odměnu. Nejlepší jednotlivci budou též odměněni.
15. Poznámka – pořádající oddíl očekává bezkonfliktní průběh v přátelské vánoční atmosféře.